Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hol tartasz az önismeret...

Te hol tartasz az önismeret és az önkifejezés útján? Szerinted mik a legfontosabb állomások a jellemfejlődésben?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, kész vagyok. 😊 Az első löketet nekem a gimis osztályfőnököm adta, olyan értékrendet mutatott, amit magaménak éreztem és érzek a mai napig. A férjem teljesen ugyanúgy gondolkodik a nagy dolgokban, mint én, de kisebb, jelentéktelenebb témákban tudunk egymás ellen is állást foglalni. Kiállok magamért és a szeretteimért bármi áron. Az utolsó, legnagyobb önismereti tréninget a gyerekeimnek köszönhetem. A nagylányom megmutatta, mennyire lehet szeretni valakit, mennyire sokat bírok fizikailag és mennyire lényegtelen mások véleménye. Csak a saját megérzéseim, az ő jelzései és a férjem véleménye számít. A második megtanított igazán harcolni és kiállni magamért. Az első balul sikerült indítás és sürgősségi császár után igazi vasakarattal állok ki magunkért és a sikeres vbac-ért. Kíváncsi vagyok, mit hoz a többi gyerkőcünk majd az életembe, de most késznek érzem magam. 😊
2018. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

önismeret 99%

önkifejezés 7%


25f

2018. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Önismeret terén elég jól, önkifejezés terén elég szarul.
2018. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan törekszek az önismeretre, de rengetegszer azt érzem, hogy csak egyre távolabb kerülök tőle. Ha felmerül egy kérdés magammal kapcsolatban akkor az száz megválaszolatlant hoz maga után. Szerintem kívülre is ez a belső bizonytalanság tükröződik, szóval önkifejezés terén tényleg nagyon rosszul állok.
2018. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerem magam, ezért nem akarom mások felé kifejezni.
2018. aug. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyamatos fejlődés és tanulás útján. Szerintem itt a többség nem érti mi az az önosmeret, de talán még te sem olyan értelemben kérdezted, ahogy azt én értelmezem. Ezért kàr itt ebbe belemenni....
2018. aug. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én totál visszafele fejlődök 30X évesen. Szerencsére valaki felfigyelt rám, és a pozitívumaimat erősítve próbál normális valakit faragni belőlem.
2018. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!