Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha úgy érzem, nem...

Mit tegyek, ha úgy érzem, nem érdemlem meg, hogy szeressen valaki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem soha senki nem fog szeretni, mert én én vagyok. Hogy soha senki nem fog szépnek, vozónak látni, mert én én vagyok. Hogy nem érdemlem meg, hogy akár csak hozzám szóljon valaki, mert én én vagyok. Nem tudom ennél jobban elmagyarázni. Nem csak az ismerkedésnél van ez, hanem mindig. Úgy érzem bárki találhatna nálam jobbat, mert én nem vagyok értékes, meg sem érdemlem, hogy valaki kedveljen stb...


Mit tegyek, hogy ne így legyen?


16/L



2018. aug. 3. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Pontosan így éreztem magam 16 évesen. Aztán 17 évesen megismertem a páromat és azóta jól vagyok. Van önbizalmam, merek nevetni, nőisnek érzem magam. Ne félj, el fog jönni az a fiú, aki igazán szeret majd és akinek igazán tetszel, annak ellenére is, hogy most úgy érzed, örökre egyedül maradsz.


L/20

2018. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld meg azt, hogy egy napig Te ne Te legyél, hanem az aki lenni szeretnél. Mi az, hogy nem vagy értékes? Ilyet még egyszer nem szeretnék hallani tőled, mert ebben nincs igazad. Bocsi...
2018. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Minden ember más és más kincs..

Mondom ezt neked ugyanilyenként..

Ha kifogsz egy embert aki nem visszaél az önkritikáddal, hanem ellesi tőled, akkor onnantól remekül fogsz lenni..

2018. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Szeresd magad, tartsd magad szépnek! Ennyit tehetsz, csak magadtól várhatod el, másoktól SOHA!


Szard le mások véleményét! Azokat csak építő jellegű kritikaként fogalmazhatod meg magadnak...

2018. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is nagyon fontos, hogy mi az önbizalomhiányod oka. Mi miatt tartod magad értéktelennek? Mások sokat szembesítettek vele, vagy valamire alkalmatlannak, tehetségtelennek érzed magad?
2018. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valahogy igy 24évesen is!

f24

2018. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te önmagad nem szereted... amig ez fennall addig ne masokon kattogj hogy mit erdemelsz meg mastol vagy sem, hisz azert gondolod ezt mert nem szereted magad, akkor meg ezen “dolgozz”. Azon pedig hogy az onbecsulesed jobb legyen, menj melyvizbe az elet barmely teruleten, hogy sikerelmenyeket szerezz, mert rossz elmenyt nem tudsz szerezni - azt a mi fajtank inkabb tapasztalatnak hivja... ;)
2018. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elöszőr is lány vagy, azaz soha nem leszel egyedül! Mindig lesznek körülöted pasik, akik ha más nem a szex miatt azt hazudják hogy kedvelnek. Másrészt ne foglalkozz mással vcsak magaddal. Legyél te a társaság a világ közepe.

Legyél egoista, nagyképű, lekezelő, durva másokkal, és akkor te leszel a csúcs. A mai világba csak akkor leszel valaki ha mindenkire nagyivben sz@rsz. Ne akrd hogy kedveljenek, hanem azt akard hogy irigykedjenek, féljenek tőled!

2018. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!