Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ilyenkor?

Csibefos kérdése:

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ram irt egy srac ( bejon) hogy szeretne megismerni minden jol ment beszelgettunk irta hogy az osszes lany atcseszi meg mar tok depis minden amikor elkoszont irta hogyha akarok beszelgetni vagy valami nyugodtan irjak rá tok kedves volt minden.. masnap rairtam 10 20 30 percre irt volt mikor csak reggel irt.. mindig panaszkodik hogy mindenki csak atcseszi es en akarnek neki segiteni baratkozni vele de egyszeruen lesz.rja a fejem

Rairtam mar 3-4x es mindig kerdezem miabaja de nem irja le es azt irja hogy hosszu sztori es ha azt irom van idom akkor irja hogy majd elmeseli holnap iromnhogy jo majd irjonn de nem irt..

Mitcsinaljak? Annyiszor irok ra nem akarom hogy azt gondolja hogy nem hagyom beken.. szeretnek vele ismerkedni de sosem en mindig en irok rá..



2018. aug. 5. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,ha tényleg van valami problémája nem biztos,hogy így ismeretlenül téged fog beavatni. Ne írj neki hagyd,hogy ő keressen. Ha meg nem keres akkor csak sajna arra kellettél,hogy kipanaszkodhassa magát a csajokról.
2018. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod
2018. aug. 5. 01:40
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Jó a neved 👍

Az ólban várlak, viszek kukoricát és takarmányt.

2018. aug. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!