Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fejleszthetném magam?

Hogy fejleszthetném magam?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám fejleszteni a beszéd képességem ? Az udvariasságom lányok felé a bátorságom és önbizalmam ? 19éves vagyok 5 éve kondizok testemmel nincs baj fej rendbe van csak önbizalmam nincs ha esetleg oda megyek a lányhoz beszélgetni alig tudok mondani neki valamit . Gondoltam arra el kezdek könyveket olvasni de ez gondolom nem elég valami tanács jól jönne

2018. aug. 5. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod te a választ. Olvass, lehetőleg sokat, nagyon hasznos!
2018. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvass, nézz filmeket, beszélgess sokat a családoddal,barátaiddal. :)

Tanulj nyelveket, lehet ez most furán hangzik, de mondjuk én most németül tanulok és nagyon sokat segített nekem. Van egy könyv. 1 szó, mint száz. Ez a címe. Ez van angol-magyarul is.

Rengeteg szép magyar kerek mondat van benne,meg persze idegen nyelven. Mert valójában angolokat/németeket tanít magyarul:D Fejleszti a memoriád, könnyebben ragadnak majd a szavak olvasás közben is,gyorsabban is fog menni az olvasás, meg vannak benne szép kerek, teljes, összetett mondatok.

Úgyhogy csak javasolni tudom, ha esetleg még vonzanak a nyelvek is!!!:D

20L

2018. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha jó tested van, meg helyes vagy, tök mindegy mit beszélsz... ha meg nem nézel ki jó, meg nincs elég pénzed, tök mindegy mit mondasz...
2018. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és van benne egy csomó udvarló,randizós és elutasító szöveg is:D :p utolsó voltam*:p
2018. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg még azt tudom javasolni, hogy próbálj vicces lenni. Szerintem azt szeretik a lányok. :) és nem kell megijedni, hogy ő lány! ^^ Légy spontán, egyszerű,laza. Mondd ki amit gondolsz:)

Csipkelődj:)

20L

2018. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy fejleszd magad a legjobb ha értelmet akarsz adni a lényednek. Tűzz ki magad elé valami célt, amire vágysz, és próbálj meg közelebb kerülni hozzá. És válassz magadnak példaképet - valakit aki nagyot tett bármiben és érdemes odafigyelni rá, és "tanulni" tőle. (Ehhez nem elég ha az illető csak egy celeb)
2018. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!