Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent önmagunk valójában...

Mit jelent önmagunk valójában és boldog függetlenségben élnünk?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem játsszuk meg magunkat, azt adjuk amik valójában vagyunk. A boldog függetlenség meg szerintem változó. Van aki azt tekinti függetlenségnek ha leválik a családjáról (gondolok itt a szülőkre) és saját családot alapít. Van aki azt, hogy egyedül él. stb.
2018. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azt, hogy senki felé nincs megfelelési kényszerem, nem igénylem a beilleszkedést, úgy élek, ahogy élni akarok és nem érdekel, ki mit gondol róla.
2018. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Saját érzéseinkre, gondolatainkra hagyatkozva hozunk meg döntèseket. Nem hagyunk, hogy a környezetünk irányítson. Szerintem ezzel a válasszal mindent megválaszoltam.
2018. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
-n
2018. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tartható fenn ez az állapot egy életen át? Annyira el lehet veszne az érzelmek és a ráhatás világában, vagy természetes lenne a néhai bukottság?
2018. aug. 7. 20:30
 6/10 A kérdező kommentje:
*veszni
2018. aug. 7. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt monjduk, tesszük, amit gondolunk. Boldog függetlenség?

"Már tudom szeretni nem azt jelenti,

Hogy két ember egy igát von,

Hanem a másikat biztatni, repülni

biztatni..." /Kowalsky meg a Vega - Egy világon át/

2018. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer fent, egyszer lent. Ez a hullámzás még ilyen tudatos életmód mellett is megvan. Persze óriási különbség, hogy aki felismeri a jelen állapotát, és tudja, hogyan kerülje el a mélyre-depresszióba süllyedést, az produktív tud maradni, boldog.


Én ilyen vagyok. Érzéseim jelzik, ha valami nem stimmel. Feltárom magam, hogy milyen kielégületlen szükségletem van a háttérben, így tudok célt megfogalmazni. Annak eléréséhez pedig szinte végtelenszámú megoldás áll rendelkezésemre, csak tennem kell érte 🙂

2018. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A néhai bukottság természetes, de ha az ember felismeri a hibát, és képes rajta javítani, akkor nincs probléma :D
2018. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már annyira megszoktam az egyedüllétet, hogy nem tudnék vagy csak nagyon neheten tudnék beleszokni egy párkapcsolatba. Imádom, hogy olyan autóm van ami nekem tetszik, nem a feleség okoskodik bele milyen legyen, imádom, hogy a szabadidőmet úgy töltöm el ahogy nekem tetszik és nem kompromisszumos megoldásoktól szenvedek, imádom, hogy a házamat úgy újítottam fel és rendeztem be ahogy nekem tetszik, és sorolhatnám napestig mi a jó ebben... Persze vannak árnyoldalai, de ha mérlegre tesszük a két életformát, hogy melyikben leltem több örömöm eddig, akkor a boldog függetlenség nyert.
2018. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!