Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dòsa Fanny szerinted valòjában...

Dòsa Fanny szerinted valòjában okos lány?

Figyelt kérdés
Vajon mennyi lehet az iq-ja? De jò lenne rávenni, hogy töltsön ki egy iq tesztet. Oh, de jò lenne rajta kísèrletezni, hogy milyen a szemèlyisège. Nekem kicsit szimpatikus, de kár, hogy ilyen bekèpzelt. Egyszer ùgy elbeszèlgetnèk vele, csak sajnos nem ír vissza. Egyèbkènt full helyesen ír, bár nem ettől lesz valaki okos. Oh bárcsak letesztelhetnèm azt a lányt, hogy milyen a szemèlyisège ès vajon mennyire intelligens. XD nagyon èrdekel. Mèg jò haverja is lennèk, termèszetesen nem csak a kísèrlet miatt. Szerintem nem hülye lány.

#dòsafanni
2018. máj. 14. 02:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kúrnád, mi?
2018. máj. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hmm, rákerestem, gondolom az elsz akiről a legtöbb kép kijött, valami tucat instagram "kidobomamellemkövessetek" libus.
2018. máj. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Igen, sok itteni kérdezőnél okosabb!
2018. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ki? Tudom guglizhatnám, de annyira nem érdekel.
2018. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
valami tucatkrv
2018. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondjak valamit? Engem sem a Dósa Fanny de még a Te IQ-d nem érdekel. Mert egyszerűen TUDOM hogy beszelgetésben nem ütnéd meg a mércét... ;)
2018. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ismernèl annyira, hogy ezt meg tudd állapítani a kèrdèsem ès a kiegèszítő szöveg alapján.
2018. máj. 14. 08:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez , osztálytársad ?!
2018. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ask Fm "celeb" volt anno meg youtubeon is szerepelt. Azt hittem híresebb 😀😀😀😀
2018. máj. 14. 09:17
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem lehet túl magas intelligenciahányadosa egy olyan embernek, akinek az élete arról szól, hogy hány lájkot gyűjt a csöcsös képeire...
2018. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!