Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néhány anyuka hogy csinálja,...

Néhány anyuka hogy csinálja, hogy kisgyerek mellett is mindig olyan a megjelenése, mint egy szappanoperából kilépett csilli-villi nagyasszonyé?

Figyelt kérdés
Néhány anyukán nagyon el tudom ámulni, mindig full smink, tip-top selyem ruha, tökéletes manikűr és haj, parfüm, ékszer a játszótéren is
2018. júl. 31. 16:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%

Miért olyan nagy szám?

10 perc felrakni egy sminket, további 5 perc lecserélni a büfis/maszatos ruhát, parfüm meg remélem nem naccsaszonyos, vagy te direkt szagolgatod kin van parfüm a játszón? Bár azt is befújni 10 mp. Ékszert ha el is bénázom a nyaklánc felrakást 2 perc.

Tehát 15 percbe tellne ez neked is ha lenne rá igényed, és nem gyakorin várnád hogy lefröcsögjék ezeket az anyukákat.

Nem érzem magam nagyasszonynak csak mert játszótérre se a tegnapi melegítőbe meg zsíros hajjal megyek, bár manikűröm az nincs csak jó fodrászom ameddig mamák/apa ezer örömmel vigyáznak rá.

2018. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem olyan nagy dolog szerintem sem.

Én mondjuk nem sminkelek, mert totál tehetségtelen vagyok hozzá. De a frissen mosott haj nekem mindig szívügyem volt. Előbb hagyok a lábamon egy-két napos szőrt, mint, hogy zsíros hajjal menjek utcára. A lábamat ha kell el tudom takarni, de a hajamat nem.

A műköröm meg havi egyszeri program, nehogy már ne férjen bele az a pár óra.

2018. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
70%
Anyukám is bomba nő, mert megtalálja az időt magára és mindig is nőies igényes nő volt ,szep a haja a körme a teste, le a kalappal előtte és én is az ő példáját fogom követni nem azt hogy a gyerekre fogom a hanyagságom :)
2018. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sosem volt gyerekem és nem is lesz, de mindenhol azt olvasom, hogy a gyerektől még vécére sem lehet kimenni, mert fél perc után dörömbölnek az ajtón, ennek fényében valóban természetfelettinek tűnik az ilyesmi, gondolom van bébiszitterük, akik erre képesek.
2018. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó! Te nagyon hiteles voltál a válaszoddal. Kb annyi értelme volt, mintha mi meg leírnánk, hogy mi meg azt hallottuk a gyermektelen fiataloknak nincs egy józan estéjük sem.

Egyik nagyobb badarság, mint a másik.

2018. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
47%
Szerintem a #4-es válaszoló értelmesebb mint az #5-ös. Az ismerősöm úgy néz ki tökéletesen gyerekkel, hogy igazából alig foglalkozik vele. Feltesz egy - két képet a Facebookra aztán "jóóvan". Legalább hozza a lájkokat. Szánalmas. Én sokszor járok oviba és ott is a tipp topp anyukák nem foglalkoznak annyit a gyerekeikkel mint amennyit a kinézetükkel. Szóval így lehetsz tökéletes.
2018. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

Megjöttek a szokásos gyereket ellenzők, az 53% es 47 %-os, de áruljátok már el ha nincs gyereketek és nem is akartok, akkor mi a fenét kerestek minden nap, egész nap a gyerekvállalás kategóriában?


kérdező, azok azért ezek nem olyan nagy dolgok ám. Három évesn van, kilenckor alszik, utána tusolok, hajatmosok.

Körmöt lakkozni nem naponta kell, kétheti 10 perc azért még belefér.

Púder, szemceruza, szempillaspirál, ezek maximum 3 perc.

2018. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
16%
Én nem vagyok tipp topp anyuka, amit meg látok azt leírom. Hol látod hogy nincs gyermekem?
2018. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Este mosok hajat amikor alszik, reggel már rutinból amikor fésülködök belövöm a hajamat is (természetes loknis, olyan mintha sütve lenne, pedig így nő 🤷). Smink: alapozó, szemceruza, spirál rúzs max 10 perc, addig a gyerek ott játszik mellettem. Ruhám mindig vasalt, amikor a gyereknek vasalok az enyémeket is (utálom a gyűrött ruhát), maikűröm gél lakk, tartós, szép. Parfüm 2mp alatt fellehet fújni. Ékszer: a fülbevalóm állandóan bent van, nyakláncot is pikk pakk fellehet venni, gyűrű (eljegyzési és karika) mindog rajtam. Sose járok melegítőben, farmerban vagyok vagy szoknyában. Ha lebukja a felsőmet az első adandó alkalommal megy a szennyesbe és veszem a tisztát. 1 éves mellett csinálok, simán meglehet oldani dadus nélkül, viszem magammal amikor csinálom, addig egy tiszta smink szivaccsal vagy ecsettel elbohóckodik vagy a fésűvel. Főzni is úgy szoktam, hogy ott van akkor sminkelni is eltudom vinni magammal. (Vagy rám van kötve kendőben addig)
2018. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek arra van ideje amire kerít. 15 perc alatt megvan a smink (15 perc alatt olyan sminket dobok fel mintha bálba mennék, és ezt már egy kézzel is tökéletesítettem, másikban meg sokszor a gyerek van), hajat heti 2x nem hiszem el hogy nem lehet mosni, mennyi az is vagy 15 perc? A parfümtől meg hogy lenne bárki nagyasszony és egyébként mennyi időbe telik kettőt magadra fújni? 10 másodperc? Ha igényes a ruhatárad akkor a kulturáltan kinéző darabokat sem kell nagyítóval vadászni a szekrényben, hanem kikapod az elsőt, ledobod a mackót és kész. 1 perc. Ugyanez a parfüm és az ékszer is egyébként: veszel pár minőségi darabot és utána szintén nem kell válogatni. Köröm: én speciel ritkán festem a körmöm, de heti fél órát rászánok amíg a férjem van a gyerekkel, nagy ördöngősség. Én szeretek csinos lenni hiszen nem csak anya vagyok hanem egy NŐ.


Persze dögölhetsz a kanapén is, azon mélázva hogy miért vannak csinos anyukák, meg ámuldozhatsz itt is attól nem leszel előrébb és kevésbé lelakott.

2018. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!