Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok naplót írni?

Szoktatok naplót írni?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok meg mindenki aki annak érzi magától! Vannak itt olyanok akik naplót vezetnek papíron v elektronikusan? Ki mióta vezet naplót és szoktatok kihagyni napokat? (Sajnos azt nem írtam le mikor a mostani barátom az még csak próbálkozott nálam s jó lenne vissza olvasnom, meg ehez hasonlókat nem írtam le :/ )

Lakatos vagy sima naplóba vésitek gondolataitokat? Szerintetek is jó naplóba írni? :3


19/l



2018. aug. 9. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Persze!

Munkahelyi takaritasi naplot mindennap vezetem.

2018. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Igen vannak ilyen emberek is az életben, mint például a nővérem majdnem szinte 10 évre vissza menőleg le szokta írni a monológos szaros kis életünket és egyéb kiadásokat, meg egyéb fontos dolgot ami aznap történt. És tökmindegy mire íród le lehet nagy vastag A4 füzet de ez majd idővel nem lesz kérdés hiszen, ezt te döntöd el!! WC-re menni azért megtanítottak hogyan kell ugye?!
2018. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Modern gyerek vagy, a beszelgeteseketbe facen menj vissza a legelejere es kezd el olvasni.
2018. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben írtam, de jelenleg nem szeretném ha bárki betekintést nyerne a személyes, magánjellegű dolgaimba.

Nem egyedül lakok, korábban előfordult már, hogy a családom is kikutatta és elolvasta a naplóm.

2018. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem:)
2018. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

írok, egy androidos app, Diaro a neve.

Igazából mostanában csak címszavakban írom le a napomat, meg fotókat töltök, készítek.

Lekódolható, kinézete változtatható stb.

Érzékeli az időjárást, amit megjelenít, ha visszaolvasod, ami tök jó.

Szeretem néha visszanézegetni mi volt 1-2-3 hónappal ezelőtt pontosan.

Szóval szedjétek le :)

2018. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2013 óta írom azaz 13éves korom óta mondjuk itt max csak 4 napot írtam le de nagyon jó volt visszaolvasni bánom hogy nem írtam többet.Mindig arra gondolok amikor lusta vagyok leírni hogy milyen jó lesz visszaolvasni pl a mostani egyik áprilisi írásom elég sűrűn elolvasom és azóta is hálás vagyok magamnak hogy ilyen részletesen leírtam. Egy olyan emberről is írtam benne akit nagyon megkedveltem de csak heti 1x találkoztunk 4héten át és leírtam a szituációkat amikor összefutottunk vagy láttam dolgozni vagy ugyebár amikor velem beszélt :D Jó visszaolvasni mert ő olyan lett nekem mint egy példakép és tudom hogy valószínűleg soha többé nem találkozunk. Meg annak ellenére hogy áprilisban volt így is néha elcsodálkozom hogy jééé még ez is történt :D sima vastag füzetbe írom a hétköznapokat ha van hozzá kedvem. Azokat a dolgokat amik engem nagyon boldoggá tettek és olyan részletesen leírom hogy több mint 6oldal lesz azokat meg egy díszes keményfedeles spirálba :) 18/L
2018. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok naplót, de van egy füzetem, amibe beleragasztok pl belépőjegyet valahova, és mellé írom, hogy mi történt aznap, kikkel voltam, stb...
2018. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :3 ment a zöld pacsi
2018. aug. 9. 22:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én terápiás jelleggel írtam naplót egy időben. Sokat segített. Kiírtam magamból a gondolataimat-érzéseimet.

Kb 2 hónapig írogattam bele.

2018. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!