Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Első őszinte gondolatotok, ha...

Első őszinte gondolatotok, ha megláttok egy sovány lányt?

Figyelt kérdés
Mi az első benyomásod egy igazán sovány lányról?
2018. aug. 11. 22:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
7%

Ha valóban igazán/betegesen sovány, pl 170 cmhez 40 kiló, akkor arra gondolok, hogy szegéény.


Ha 170 centihez 45 kiló, akkor arra, hogy de jó neki.


Ha 170 centihez 50 kiló, akkor arra, hogy bazz, nekem is ekkora fenekem van..



(Nyilván nem csupaizom testekre gondolok, hanem egy átlagos, kevés izom kevés zsír testre)

2018. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
"Bárcsak én is olyan lennék".
2018. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Az hogy ilyen típus, és egészségesen táplálkozik. Én is ilyen vagyok. Sokat eszek, sok zöldség gyümölcs, semmi zsíros étel vagy húst nem eszek és sovány vagyok.
2018. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
De jó neki, kap magára ruhát.
2018. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Szimpatikusabb, mint a kövérség, de még mindig a taszító kategíriában van. Egyszerűen azért, mert ennek (is) kommunikációs tartalma is van, azaz hogy a soványok nem egészségesek. Vagy valami fizikai gondja van (emésztőrendszeri betegség pl), vagy lelki (pl bulímia). Szóval az ember nem szívesen barátkozik olyannal, akinek problémái vannak. Sajnos-nem sajnos, de ez van 🤔
2018. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Hát, aki IGAZÁN SOVÁNY, az nem eszik egészségesen, vagy ha igen, akkor beteg... és nem hűdejóneki.

Legalábbis nekem a sovány az nem egy átlagos, vékony testalkatúnál kezdődik, hanem olyannál, akinek már tényleg szinte a csontjai látszanak, és lóg rajta az XXS-es gatya is.

Maximum annyit szoktam gondolni, hogy "szerencsétlen". Nem tudhatom, hogy betegség miatt ilyen, vagy anorexiás, vagy csak simán hülye, vagy rettenetesen rossz az anyagcseréje. Sok oka lehet a soványságnak, nekem nem dolgom foglalkozni idegen emberek testalkatával.

2018. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
"Nincs rajta mit fogni".
2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen sovány. Ha olyan sovány, hogy látod minden csontját, akkor elgondolkozok, hogy vajon anorexiás és nem akar enni rendesen, vagy betegség, esetleg genetika okozza. Ha csak egyszerűen sovány, akkor meg azt, hogy vagy jó a genetikája, vagy sportol.
2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha durván sovany, akkor az, hogy felszedhetne par kilót, mert egy szellő elfújja.
2018. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Elsö gondolatom:

Kislány vagy nagylány ez most?!

2018. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!