Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak/Nők! Ha megláttok egy...

Férfiak/Nők! Ha megláttok egy fiatal lányt, aki terhes, vagy babakocsit tol, tehát anyuka, akkor mi az első gondolatotok róla? Mi a véleményetek erről így (lassan) 2015-ben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Fiatal anyuka, nem ő az első és nem ő az utolsó. És ettől még lehet jó anya. Ennyi.
2014. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nincs rossz véleményem a fiatal anyukákról, én magam is az vagyok (24 évesen szültem az elsőt, most lassan 26 évesen a másodikat) bár nem 18-20 éves. Nekem sajnos előítéleteim vannak a cigányokkal kapcsolatban, így ha az a fiatal anyuka cigány, akkor sajnos az a véleményem, hogy na, ezt is csak felcsinálták azt úgy maradt... Bocsánat.

Érdekes, ha magyar lányt látok így akkor nem ez a véleményem. Sokan szándékosan vállalnak fiatalon gyereket.

2014. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

én a másik oldalról tudok neked nyilatkozni. nem brutál fiatalon, de a mai felfogás szerint fiatalon 24 évesen szültem. talán a "hátrányom", hogy a 24 évem mellé még fiatalabbnak is nézek ki kb 20nak.

a védőnőnél, de egyszer már az orvosi rendelőben is megkérdezték konkrétan, hogy tiéd a gyerek? baromira rosszul esett. és nem arra gondolok, amikor jó szándékból mondták, hogy de csinos anyuka vagy, a nővére is lehetnél, hanem amikor konkrétan felhúzott szemöldökkel néztek rám, amikor kérdezték hogy az enyém e. nem is nagyon szoktak nyitni felém a rendelőben az anyukák, általában ott 30 az átlagéletkor. elég rosszul tud esni. szóval "mifelénk" ez a vélemény... bp, IX.

2014. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmiféle véleményem róla.

Az, h fiatal, semmit nem jelent.

Nem a koron múlik, ki mennyire jó anya. Lehet rossz anya olyan is, aki 35 évesen szül.

2014. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én is 24 évesen szültem. Nekem ez nem számít fiatal anyának. A 18-20 már igen, de azzal sincs bajom.
2014. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy 14 vagy 24 ...
2014. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nem érdekel. Az ő élete, az ő döntése, az ő gondja, az ő öröme.


A saját életemmel/életünkkel vagyok elfoglalva.

2014. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sandrachnologic ***** válasza:
100%
En 19 évesen szültem a fiam egy stabil (akkor 2, ma mar 6 eves) kapcsolatba, jo anyagi háttérrel. A ferjem dolgozik, haz, kocsi, minden megvan. Most 23 vagyok, májusban jon a tesó es harmadikat is szeretnénk. A gyerek mellett levelezőn vegzem a fosulit, iden végzek, emelett angolt tanitok. A fiam nem jar oviba, itthon van velem. Mindent megadunk neki, amire szüksége van, nincs elkenyeztetve, ésszel neveljük. Azert mert valaki fiatal, meg lehet jo anya. 😊 semmi eloiteletem nincsen a fiatal anyakkal szemben egészen addig, amig azt nem latom esetleg higy konkretan leszarja a gyereket.
2014. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi,az ő dolguk.Bár egyszer találkoztam egy lánnyal terhesgondozáson aki 16 éves volt,a barátja 17,azért itt támadt egy-két olyan gondolatom,hogy én nem leszek 40 évesen nagymama.
2014. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját véleményemet tudom elmondani. Nekem már többször is eszembe jutott, hogy jó lett volna, ha én is tudtam volna korábban szülni. Irigylem a fiatalabb anyukákat (jó persze nem a 16 éveseket), én is simán szültem volna 25 évesen ha hamarabb találkoztam volna a párommal.
2014. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!