Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az első gondolatotok, ha...

Mi az első gondolatotok, ha megláttok egy anyukát "full" sminkben mondjuk a játszótéren?

Figyelt kérdés

Feketével erősen kihúzott macska szemek, vörös rúzs, e mellett kivasalt haj és persze ezekhez illő öltözet.

Mit gondoltok róla?

Csak őszintén:)


2012. febr. 8. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén? Hogy igényes!
2012. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
87%

Semmit, a rúzs kivételével én is szoktam így lemenni (sőt, ha munka után megyek velük, akkor rúzsban is..).


Mi a gond vele?

2012. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
87%
Így van. Igényes és ad magára. Ezzel semmi baj nincs, mivel nem látunk bele az életükbe, így egészen addig amíg ez nem megy a gyereknevelés rovására addig igenis pozitív dolog ha egy anyuka ad magára.
2012. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
12%
Rohadt jól megy neki, biztos még nem gyest kap, vagy ha igen akkor a férje jól keres,és a mama vigyáz addig a gyerekre még ő szépítkezik! :D Bocsi. De biztos vagyok benne hogy másnak sem a "de jól nézel ki" fog az eszébe jutni :D Jah és a ruháját nem is említetted,biztos nem egy szál susogós melegítőben ment le mondjuk a játszóra :D
2012. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
86%

"De jó neki, hogy ennyi mindenre van ideje a gyereke mellett:-) Biztos van segítsége...nekem egy szál se..."

Ennyi jut eszembe ilyenkor...

2012. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
29%
Azt, hogy eltévesztette a házszámot. Ez nem a diszkó, hanem a játszótér. :)
2012. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem, hogy van rá ideje. Sajnos nekem a 2 gyerekem mellett nincs, pedig igényem lenne rá, max a hajamat vasalom ki. Szerintem minden anyának jó lenne, ha minden nap tudna magára időd szakítani. Nem sokat, de fél-1 óra jó lenne.
2012. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igényes! Én is igyekszem adni magamra. Ha elmegyek itthonról, mindig kifestem magam és megcsinálom a hajamat. Igaz ez nálam 15 perc alatt megvan.
2012. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
35%
Nem az az igényesség, hogy valaki anya létére úgy néz ki, mint egy tini.
2012. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
79%
sok itt az irígy :)
2012. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!