Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a PLUSZ tulajdonságok...

Mik azok a PLUSZ tulajdonságok, amik egyből dobnak az illetőn, nem is keveset?

Figyelt kérdés
Nem az alap elvárható dolgok érdekelnek. Bármi, ami számotokra azonnal vonzóbbá tesz valakit. Ez lehet egy hobbi, egy tulajdonság, egy életmód, bármi. Kort és nemet is írjatok.

2018. aug. 11. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor most nem írok külső tulajdonságot, félreértések végett:

Humor (önirónia, szarkazmus leginkább), magabiztosság, hasonlók a nézeteink, szeret sok felé elmenni/utazni/világot látni, kalandvágyó, a zenészeknek/énekeseknek van egy számomra tetsző atmoszférájuk, állat szerető, segít másokon.

Most hirtelen ezek jutottak az eszembe.

17/L

2018. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy önbizalommal rendelkező, küzdősportot űző nő személyisége inspiráló. /36F/
2018. aug. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha azt látom, hogy nem csak magamutogató, ingyenélő hobbijai, vágyai vannak az illetőnek (zenélget, fotózgat, rendezvényt szervezget, művészkedik, kutyuskákat tart), hanem van valami valóságos, hétköznapi melója (akár hobbi, vagy családi teher is lehet ez), ami igényli, hogy tegyen hozzá a világhoz (két lábbal a földön járva, tudja mit jelent a meló, és nem nézi le a 4-6-os villamos pályafelújító cigó srácokat, mert az "fujj meló").

Egy pénztáros, egy csoportvezető (s.zopás nélkül elért pozició), egy kellő önismereten alapuló élet, ami önkritika, és egészséges egoizmusra épül.


Ez a legvonzóbb számomra egy nőben.

Ránézel, és látod, hogy nem nekem kell boldoggá varázsolnom, hanem én leszel az, akivel megosztja a boldogságát, és végre nem energiavámpír a hölgyike, hanem társ, és együtt oszthatjuk meg egymás örömét, életét...


Mondjuk az már nem is lány/hölgyike, hanem Nő...


Jah és még azt is szeretem, amikor nem hiszi egyből azt, hogy a lábai közé vágyom, hanem engedi felfedezni a lelkét, mielőtt terpesztene. A lábak közé bejutni nem akkora érdem, mint valaki szívébe belopni magad... :)


27F

2018. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3-asnak egész jó véleménye van a dologról.


Nekem semmi ilyen extrém dolog nincsen.

2018. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálja meg élete min. 90%-ában sugározni, hogy mennyire harmóniában van önmagával és magabiztos, meg hogy vidám, mosolygós, optimista, energikus, határozott, és 100%-osan életrevaló, hanem van pofája határozatlannak, rosszkedvűnek, frusztráltnak, mérgesnek, ügyetlennek, aszociálisnak, racionálisnak vagy pesszimistának, krízisben lévőnek, és lelkisérültnek lenni és ezt nem 100%-ig elpalástolni.

Plusz:

- nem promózza magát se élőben, se neten, nulla exhibicionizmusa van

- nem csak szórakoztató sorozatokat/filmeket/könyveket néz/olvas

- nem konzumidióta


29n

2018. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van humora, de nem lép át egy bizonyos határt, közel annyira lázba hozzák a nyelvek, (nem a testrész!) mint engem, érdekli az, amit mondok neki. Borzasztó fontos, hogy a jövendőbelim nyitott gondolkodású legyen, ne pedig konzervatív, mint sokan az idősebb korosztályból a környezetemben.

A másik pedig, hogy keresztény legyen, akárcsak én.


Nyilván attól függetlenül, hogy valakiben nincsenek meg ezek a dolgok, még lehet jó ember, sőt!


15/L

2018. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!