Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy a francba legyek boldog?...

Hogy a francba legyek boldog? Hogy élvezzem az életet?

Figyelt kérdés

Jó egyetemre járok, nagyon jó munkahelyem van, azt csinálom amit szeretek és még elég jól is fozetnek érte. Vannak barátaim, bár ritkábban találkozunk, 1-2 hetente. Minden adott ahhoz hogy az életemnek ezen szakaszát maximálisan kiélvezzem. Mégsem érzem magam boldognak, inkább örülök hogy ez van, de semmi extra. Kicsit fásultnak, búsnak érzem magam a kortársaimhoz képest akik ilyenkor élvezik a legjobban az életet. Nekem meg mindig hiányzik valami, ami miatt nem érzem magam állandóan elégedettnek. Hogy tanuljam meg kiélvezni az életet?


22F



2018. aug. 12. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót érzek,csak én veled ellentétben tudom mi hiányzik. Párkapcsolat. :/
2018. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el csajozni első?
2018. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert csaj vagyok. :)
2018. aug. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, mert a leírtak alapjan, valóban minden adott. Az se lenne baj, ha mindig hianyzik valami, mert azert nem art, ha vannak céljaid. Ennek ellenére, 22 évesen, sok okod nincs panaszkodni.
2018. aug. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk, ha állandóan fásultnak és búsnak érzed magad, talan erdemes lenne egy pszichológust felkeresni.
2018. aug. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos lenne magadban megfogalmaznod mi is hiányzik pontosan. Illetve azt kideríteni mi nyomaszt. Van erre egy jó kis gyakorlat, ha érdekel írj rám és szívesen elmondom. Visszatérve a kérdésedhez, az élet élvezetét nem igazán lehet megtanulni. Lehet most pont egy olyan időszakban vagy amikor felmerült benned ez a kérdés, hogy: "Ennyi lenne az élet?". És igen, ilyenkor ott állunk a diplománikat, papírjainkkal, munkahelyünkkel, barátainkkal széttárt kezekkel, mert nem lehet csak ennyi... valami többnek kell lennie. Ez az érzés rengeteg emberben felmerül. Vakon nem szeretnék neked tanácsokat osztogatni, mivel mindenki más és csak a nagy klisék jutnak perpillanat eszembe. Én se tudom pontosan hogyan kell élvezni az életet, de arra már rájöttem min kellene változtatnom, hogy megtanuljam.
2018. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, jól rátapintottál, tényleg hasonlót érzek.


Szerintem nekem is a párkapcsolat, a szerelem hiányzik. Nem biztos hogy az megoldana mindent , de biztos sokkal jobban érezném magam.


Ezenkívül úgy folyamatosan új célokat találok ki, és ezekkel is próbálom izgalmasabbá tenni az életet.

2018. aug. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!