Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyeséget csináltam ezáltal?...

Hülyeséget csináltam ezáltal? Felszínes lennék?

Figyelt kérdés
Fél éve lassan kinn dolgozok külföldön. 1 évre jöttem el, azt is azért, hogy tudjak venni egy autót, és ha itthon munkába állok, kezdjek lakásra, illetve más dologra gyűjteni. Amikor otthon laktam, sokszor jártam 12 cm magas magassarkú cipőben, ehhez pedig tapadós miniruhában. Amikor elmentem, ezeket a ruhákat otthon hagytam, s csak azokat hoztam el, amelyek alkalmasak arra, higy mint bolti eladó hordjam őket. Fél év alatt szintén nem sok ruhát vettem magamnak, inkább olyanokat, amiket muszáj, vagy amik tetszettek, de itt nem tudnám hordani őket, csak otthon. A szüleimtől meg persze megkaptam, hogy hülyeséget csinálok, hogy azért veszek meg ruhákat, hogy majd ha hazamegyek “feltűnősködjek”
2018. aug. 14. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

"sokszor jártam 12 cm magas magassarkú cipőben, ehhez pedig tapadós miniruhában"


NEKEM ez az, ami felszínes dolog, ennyire "árulni" magad.

2018. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az elsővel.
2018. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fontosabb neked az otthoni ismerőseid véleménye, mint az, hogy Günter a szomszédból mit gondol. Nem hiszem, hogy ettől te lennél a patás ördög, ha egyébként nem játszod az agyad.
2018. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1., 2. válaszoló!

Ízlések és pofonok-szokták mondani, mert azok a cipők tetszettek, azokban éreztem magam jól.

2018. aug. 14. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

De miért játszod meg magad a mostani helyen? Persze nyilván bolti eladóként nem lehet ilyen ribisen öltözködni, de gondolom azért nem nonstop dolgozol. És otthon mi lesz? Hazamész, veszel egy autót, meg hordod a ribis ruháidat, aztán dolgozni ki fog?


Szerintem is gáz, hogy kint olyan ruhákat vásárolsz, amiket majd itthon hordasz csak, mert ott nem lehet...

2018. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!