Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha várom,...

Rossz ember vagyok, ha várom, hogy meghaljanak a baby boomer generáció tagjai?

Figyelt kérdés
Ui: nálunk is létezett, és sajnos még valamennyire létezik ez a generáció.

2018. aug. 15. 02:08
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az eddig válaszolók nem tudják miért várom ezt. A baby boomer generáció a 20 és 21. század legrosszabb generációja, az y vagy ezdredfordulós genenárió (millenials) szorosan a második legrosszabb, mert sok szempontból ugyan olyanok, mint a baby boomer-ök (én is ebbe tartozom), és a Z generáció az, akiken az emberiség jövője a leginkább múlik. Én úgy látom magam körül, hogy a legtöbb mai 15 éves lány (Z generáció) olyan érett, vagy akár még érettebb (nem kinézetre gondolok), mint én 18 évesen voltam (most 21 vagyok), vagy mint egy lány aki ugyan akkor volt 18 éves mint én.
2018. aug. 15. 13:33
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól megindokoltad, most már mind egyetértünk.
2018. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallottam még.Ha te is közéjük tartozol, akkor a saját halálodat is várod?
2018. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
Tudod hogy nevezik ezt? Generációs diszkrimináció! Súlyos eset vagy sajnos. Azért hogy te úgy érzed a te életed elcseszted, ne másokra mutogass.
2018. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen indokkal, ha nem egy sorozatgyilkos pedofil kivégzését várja valaki, akkor beteg dolog más ember, emberek halálára várni.
2018. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Most csak én nem értem a kérdést?
2018. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Jó, azt megtudhattuk, hogy egy butuska egoista 3,14csa vagy, de azt még mindig nem árultad el, mitől szarabb a Ratkó generáció, mint a többi? Pl az elődeik csinálták a WWII-t
2018. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Félreérthetően írtam, itt: "az y vagy ezdredfordulós genenárió (millenials) szorosan a második legrosszabb, mert sok szempontból ugyan olyanok, mint a baby boomer-ök (én is ebbe tartozom)" arra gondoltam, hogy az y generációba tartozom.
2018. aug. 16. 09:00
 19/30 anonim ***** válasza:

próbáld meg a tudatodat, a gondolkodásodat tisztítani, tematikusan átgondolni a feladataid, tematikusan foglalkozni nagy gondolkodók műveivel (Hegel ajánlott, kis részeltet elolvasol, többször, majd a saját szavaiddal leírod)- mert borzalmas zavaros, tisztátalan most.

Az nem lehet egy percig sem cél, hogy "várom valakiknek a halálát" És ettől igen, "rossz ember " vagy jelenleg, hogy a kérdésre konkrétan is feleljek. Tanácsomat fogadd meg, segíteni szeretnék.

2018. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


-ez is te vagy? ne foglalkozz a generációkkal Adott a jelen pillanat, azzal kell foglalkozni, jelenlétben. Akkor fogod tudni, hogy mi a jó és mi a rossz.

2018. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!