Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó, ha egy férfinak...

Miért jó, ha egy férfinak hosszú haja van?

Figyelt kérdés
Miért jó ez nekik, és mi az előnye?
2018. aug. 16. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hosszú hajam van mert rocker vagyok. És így érzem magam jól. Ennyi. Egyes nőknek rövid van, mert ilyen a stílusuk. Egyes férfiaknak ecset, mert nekik meg az tetszik. Stb. Ha nem tetszik, akkor ne nézd. :)
2018. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem soknak jól áll


25N

2018. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Személy szerint, mert így tetszik, meg mert az átlagos rövid férfi hajak már unalmasak, hétköznapiak nekem.
2018. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
És miért jó, ha rövid?
2018. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki maga tudja.Praktikus okokból szoktam rövidre vágatni a hajam de inkább meghagyom hosszabbra, az jobban áll, szeretem.
2018. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Huh nekem a hosszú hajú pasik a gyengéim :P
2018. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Én rövid hajú férfi vagyok, és azt gondolom, hogy azért van bizonyos uraknak hosszú haja, mert úgy érzik jól magukat. Hát legyen hosszú hajuk! Van, akinek kifejezetten jól áll. Fiatal korában édesapámnak is hosszú volt a haja, és bitangjól állt neki.
2018. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Barátomnak mindig hosszabb haja volt, na nem olyan hosszú, vállig érő, kicsit felette. Egyszer egy fodrász levágatta teljesen rövidre, nagyon-nagyon nem állt neki jól. Falun mindig beszólogatnak neki a rokonok, hogy miért nem vágatja le a haját teljesen rövidre....elég idegesítő tud lenni. Mintha csak attól lehetne férfi, hogy rövid haja van. :/
2018. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Páromnak éppen lapockáig ér nekem fenék alá. És szoktam neki ápolni a szakállát is mert úgy letojná a hajápolást de úgy nem fog megnőni no meg nekem ér fenékig egy szem töredezés nélkül hisz ápolom és úgy étkezem.

És mindig is a szakáll hosszuhaj kombó tetszett főleg ez a viking varkocs stilus. Pláne hogy a párom is fehér töld szemekkel nagydarab. Jól áll neki én meg rendben tartom a haját.

De egy 50kilos vádlitlan nyüzügén elég kiábrándító ez a vadabb viselet.

Én személy szerint az Aragorn stílusu hjat is szeretem zsírosan is :D

21/n

2018. aug. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert illik hozzájuk, jól áll nekik, jól érzik magukat úgy, szexi és lehet vele headbangelni! :D
2018. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!