Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfinak hosszú szőke haj...

Férfinak hosszú szőke haj manapság szerintetek mennyire áll jól? Esetleg kontyban?

Figyelt kérdés
Szőke srác vagyok 19 éves jelenleg oldal felnyírt teteje hosszabb (minden 2. embernek ilyen van) hajal és az egész megnövesztésén gondolkozok ilyen Chris Hemsworth (Thor) méretig.Mi a véleményetek róla mai viszonylatban mennyire jön be a nőknek és szerintetek mennyi idő lenne megnöveszteni akkorára ? Valamint Szőkés arcszörzetem van lehet azt is hozzánöveszteném akkor már... Együttes vélemény?
2017. jún. 15. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tud kinézni de persze caak akkor ha olyan az arcod és illik hozzád.
2017. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csodás :P hajráá ^^ én amúgy is imádom a szőkéket.
2017. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne más véleménye érdekeljen már, hanem a sajátod! Nekem az nem jön be egy férfin, ha azzal foglalkozik, hogy mit gondol más. Ez a könnyű befolyásolhatóság baromi férfiatlan tulajdonság. A hosszú hajú férfiakat egyébként imádom.
2017. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!