Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igazak ezek a dolgok,...

Tényleg igazak ezek a dolgok, amiket a magyarokra mondanak?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom, hogy mi magyarok sokat panaszkodunk. De érdekes, hogy MINDENKITŐL ezt hallom: akkor ki panaszkodik, ha mindenkit az zavar, hogy a másik panaszkodik?


Rengeteg olyan dologra is hallom, hogy a magyar ember tulajdonsága, amikor nem vagyok meggyőződve róla, hogy más szituációban, külföldön másképp történt volna.


Rengeteg ember használja ezeket a szófordulatokat a magyarokra (panaszkodnak, rosszindulatúak stb.), aki amúgy sosem járt külföldön. Mégis honnan tudja? Lassan az is mondja, aki még nyaralni se volt életében a határon túl.


Azokat kérdezem, akik tényleg jártak külföldön tartósabban: tényleg panaszkodósak és rosszindulatúak vagyunk, ez csak ilyen szófordulat? Vagyunk annyira panaszkodósak,hogy még magunkat is szidjuk? vagy hogy van ez?


2018. aug. 18. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen sokat panaszkodnak hogy miert nem irtjuk ki a zsidokat, meg kb minden magyar kissebseget amit csak lehet, meg miezmar hogy ide mar a neger majmokat is beengedik, most jott a oserdobol stb.


Azt nem mondanam hogy rosszindulatuak.

2018. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én például éltem 5 évet az USA-ban, most pedig Ausztriában lakom, de sokat utaztam Olaszországba, Angliába is. Sehol nem voltak ennyire rosszindulatúak, irigyek, sértődékenyek, agresszívek, közönségesek az emberek mint Magyarországon. Illetve de, az itt Ausztriában élő másik magyarok, na ők is éppen olyan bunkók vagy talán még rosszabbak mint a hazai magyarok.
2018. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az internet csodákra képes: nem kell ahhoz külföldre menni, elég ha egy külföldi normálisa lefordítja a magyar kommenteket, vagy tud magyarul, és máris látja, hogy Mo.-n a helyzet változatlan:

trendi az áskálódás, a fúrás, a rosszindulat, a panaszkodás, stb. Nagyon minimális pozitív tulajdonság van.

2018. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Svájcban élek, totál más mentalitás, de laktam Olaszországban, Ausztriában és SEHOL nem volt ennyi rosszindulatú ember, mint otthon.


A kéregető Monteruxben magyar volt, Velencében magyar férfi anyázott le, mert "szerinte lassan" nztem a kirakatot, stb.

2018. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Panaszkodás attól függ, hogy mire panaszkodsz. Van amikor reális a panasz.

De tényleg egy fúrkálódó, masikat a háta mögött kibeszélő, nyápic, gyáva csőcselék vagyunk.

Biztos máshol is vannak vélemények egyesekről, csak azt megtartják bölcsen maguknak mert 1 csónalban eveznek.

2018. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.



A kommentekből mondjuk épp azt szűrtem le, hogy külföldön is bunkók.

2018. aug. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!