Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hagyják az emberek...

Miért nem hagyják az emberek nyugton akin látszik, hogy nem akar beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha valami bánt, nehezen tudom palástolni.Ilyen vagyok, kiül az arcomra, nem tudok vigyori álarcot tenni. És az a baj, hogy ilyenkor nem szeretem, ha a nyakamba másznak, és kérdezgetnek egyfolytában. Szeretném, ha békén hagynának, hogy nyugodtan átgondoljam a dolgomat, én így tudok csak lehiggadni. Ha megmondom normálisan, hogy most nem szeretnék beszélgetni, megsértődnek, és azt hiszik, velük van bajom, pedig nem, és ezt is hiába hangsúlyozom, hogy nem velük van a baj, hanem egész más. Firtatják, ki akarják vesézni, lökik a vicceiket hogy felvidítsanak, amiért ugye hálásnak kéne lennem, hogy törődnek velem. De nem így érzem, és nem tudom kezelni a zavarba ejtő szitukat, amikor kérdezgetnek. Egyszerre robbannék fel belülről, hogy húzzon már el innen az illető, kívül pedig hülyeségeket beszélek neki félszegen amivel én is és ők is összezavarodnak... Hogy lehet ezt sértődés nélkül kezelni?
2018. aug. 18. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Világosan megbeszélitek a dolgokat.
2018. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy olyan dolog, hogy gyerekesen jön ki ez a fajta a viselkedés. Vagy úgy ismernek meg téged, hogy nem vagy egy beszédes fajta, akkor tudomásul van véve, de ha meg egyik napról a másikra befordulva mész emberek közé akkor ez van, ne várj mást. Miért viszed a problémádat a társaid közé ? ha te szeretnéd megoldani egyedül akkor tartsd meg magadnak de ne mutasd ki. Színészkedj, játsszál, ennyi.
2018. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fapofat vagsz es kesz, akkor nem bszogatnak. Ha latvanyosan kimutatod a szar kedvedet akkor arra nyilvan reagalnak, abbol indulnak ki hogy nem mutatnad az arcodon szandekosan ha nem. Az arcodra az ul ki amit kiultetsz.
2018. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!