Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akar senki beszélget...

Miért nem akar senki beszélgetni velem? Eh. Pedig tök jó arc vagyok/voltam

Figyelt kérdés
De komolyan, miért xarnak le az emberek? :D Annyi lányra (nem azért mert lányok, csak beszélgetni akartam), ismerősök, volt barátok, neten megismert emberek, munkahelyen... mindenki lexar, pedig sosem voltam velük rossz arc, mindig kedves voltam és vicces. Vagy lehet 20 felett az emberek már alapból ilyenek? 22 vagyok, de valahogy úgy érzem egyedül vagyok ebben a korosztályban aki még nyitott :/ Pedig én tényleg csak beszélgetni szerettem volna, hogy mi történt velük az iskola óta stb... és mindenki ignorál :/ Mit csinálnak a 20-on felüliek akkor? Dolgoznak-alszanak, és ennyi?

2017. máj. 21. 22:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
nem tudom ez számít-e, de fiú vagyok. Nyilván a nők sokkal könnyebb helyzetben vannak... :/
2017. máj. 21. 22:35
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom mi lehet az oka, de ne add fel, maradj olyan, amilyen vagy. Hidd el, egy nap találsz olyat, aki önmagadért szeret, és nem szar le! :)
2017. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem párkapcsolatot keresek... csak a választ arra, hogy miért ignorálnak az emberek
2017. máj. 21. 22:58
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan saját magadról írtad a kérdést, és nem próbálsz álhíreket terjeszteni valaki másról?
2017. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
he? :D
2017. máj. 21. 23:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy barát is szerethet önmagadért, nem feltétlen szerelemre gondoltam. :)
2017. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat beszélsz. Van ilyen ismerősöm..
2017. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
aki 1 szavakat ír az menjen inkább morzézni ... :D Bezzeg ha valaki olyannal beszél aki érdekes számára annak litániákat tud írni
2017. máj. 21. 23:45
 9/16 anonim ***** válasza:

"ha valaki olyannal beszél aki érdekes számára annak litániákat tud írni"


Ez így tűnik logikusnak.

2017. máj. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tehát csak olyanokkal cseveregsz, akiket ismertél korábbról?

Valószínűleg nincs meg a szimpátia feléd bennük.


Új ismertségekkel próbálkozz, használd ki az első benyomás adta lehetőséget!

2017. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!