Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nárcisztikus személyiségzavar?

Ez nárcisztikus személyiségzavar?

Figyelt kérdés
Nos. Röviden:Kiskoromban értek traumák. Nagyon erősek és illetve születésemkor volt egy agyvérzésem. A doki azt mondta anyámnak hogy ebből lesz valami. Azt mondogatja a környezetem mindig hogy "De egy egoista beképzelt barom vagy. Mindig megsértődsz mindenen. El vagy szállva magadtól. Stb." Észre se veszem magamon ahogyan viselkedek másokkal. Nem tudom néha magam visszafogni ha mondjuk pl. Nem kapom meg amit akarok. Egyszerűen dühös leszek mindenre. És mondjuk pl. Ha bántanak engem,kötöszködnek akkor kinevetem őket hogy mennyire szerencsétlenek. Valaki miattam járt pszichológushoz mert belém kötött és nem vettem komolyan. Tényleg ennyire rossz ember lennék?
2018. aug. 19. 13:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy szerintem anyám is nárcisztikus zavaros. Igaz ő alkoholista is de azt nem tudom hogy a nárciszoknál gyakori e az alkoholizmus.
2018. aug. 19. 16:09
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem az.
2019. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mármint az vagy, igen.

menj el terapeutához diagnózisra, és ha tényleg az vagy, SOHA ne vállalj gyereket.

2019. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!