Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is sírtok hülyeségeken...

Ti is sírtok hülyeségeken terhesen?

Figyelt kérdés

Terhesség előtt megfogadtam,hogy én ugyan nem leszek tipikus terhes,sose csinálok baromságokat,majd visszafogom magam. Ehhez képest ilyeneken sírtam el magam csak a múlt héten:

-tök hirtelen eszembe jutott,milyen kedves hangja van az orvosomnak

-ahol dolgozom,bejött pár nagyobb megrendelés,és elbőgtem magam,h milyen kedvesek,h rendelnek

- eszembe jutott,h mi lesz,ha csúfolni fogják a gyerekemet iskolában.ezen nem csak h sírtam,de nagyon mérges is lettem

-eszembe jutott,h milyen ruhája lesz szalagavatóján

- a gyorsétteremben a sorban mögöttem állt egy anyuka kisgyerekkel,aki azt mondta neki,h szeretlek anyukám.a tálcát otthagyva sprinteltem a budira bőgni nehogy hülyének nézzenek.

Dióhéjban ennyi. Nagyon szánalmas ez? Engem nagyon zavar,de ha jön a bőgés,hiába próbálom visszatartani. Közben még aggódom is,h ártok e a babábak ennyi felesleges,pulzusnövelő,adrenalintöltetű érzelemkitöréssel.


2016. márc. 20. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni :) El kell mondjam egyáltalán nem vagyok sírós típus...szerintem az elmúlt 5 évben összesen nem sírtam annyit mint az elmúlt 2 hónapban (5 hónapos terhes vagyok).Bármin elsírom magam.2 hete megcsináltattam a körmöm és nem tetszett ahogy megycsinálták 1 órát bőgtem és még tudnám sorolni.Ezek a hormonok, nincs mit tenni ez egy ilyen időszak.Nincs mit ezen szégyelni.
2016. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De cukik vagytok! Jó ilyeneket olvasni💗
2016. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem,én más leszek, filmen sem sírtam soha. Azt is hittem,h ez a sírós terhesség ilyen amerikai vígjátékos klisé,vagy csak elkényeztetett kis csajok csinálják h rájuk figyeljenek. De azt kell mondjam,igaz a mítosz:D
2016. márc. 20. 20:40
 4/17 anonim ***** válasza:

:)))

Ne aggódj,en is bogok mindenen! :D

2016. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, eddig hálisten nem bőgtem semmin, eddig sem voltam sírós fajta, remélem, nem is fog előjönni :D
2016. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kifejezetten 12. hét után kezdődött az Oroszlánkirály nyitó dalával.
2016. márc. 20. 21:12
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmilyen érzelmi kilengésem terhesen.

Illetve a végén volt, de az nem a terhességhez köthető, hanem a munkahelyemen rám szállt egy kisfőnök és amiatt stresszeltem. Mert ugye a bemegyek és addig verem a fejét az asztalba, amíg lélegzik, az munkahelyen nem konstruktív megoldás. Szerencsére, mióta itthon vagyok, kirúgták, így nyugodtabban megyek vissza.

2016. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De mégis, egy terhességhez köthető dolog volt: feledékenység. Ráadásul koncentrációt igénylő munkám van, úgyhogy az első trimeszterben elég necces volt, mert heti legalább kétszer elfelejtettem valami fontosat. Utána már minden apróságot felírtam.
2016. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után jött inkább a sírósság, főleg a gyermekágyas időszak alatt. :)
2016. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Fú, én sokat :D De ez semmi ahhoz képest, amit a fiam születése utáni másfél-két hétben produkáltam. A férjem folyamatosan azt hitte, hogy valami bajom van, miközben olyanokon bőgtem, hogy eszembe jutott, hogy gyerekkoromban láttam utoljára a Dumbót, és hogy már nem is emlékszem szinte semmire abból a meséből :D

Terhesen meg olyanon sírtam, hogy a férjem hozott nekem egy pohár vizet, pedig meg sem kértem rá :D

2016. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!