Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon sok szabadidőm van,...

Nagyon sok szabadidőm van, mert laza a sulim, és nem tudom mivel lekötni magam, állandóan agyalok a hülyeségeken. A barátaimnak meg nehéz a suli, és tanulnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
hétvégén meg mindenki hazautazik,mert kolis vagyok. én meg nem,mert nagyon messze lakok..
2013. okt. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress valami részmunkaidős munkát. Elfoglalod magad, új ismeretségeket szerzel és lesz egy kis pénzed, amit vagy félreraksz, vagy jut szórakozásra, valami hobbira, sportra, amivel szintén lekötheted magad, és szintén szerezhetsz új barátokat, és már nem is olyan unalmas.
2013. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kezdj valami újba. Tanulj meg egy hangszeren játszani vagy sportolj! Esetleg egy új idegen nyelv?
2013. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát találtam már részmunkaidős munkát, de az csak később fog kezdődni. Meg járok konditerembe heti 1szer. futnék is szivesen, csak már hideg van. Köszi a jó ötleteket, a nyelvtanulás jó.
2013. okt. 10. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a nyelvtanfolyamot javasolnám, vagy járj valamilyen különórára, sport, zene, énekkar, képzőművészeti szakkör, olvasókör, akármi, amire van lehetőség.
2013. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!