Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el magam?

Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Van rajtam pár plusz kiló, ami nem zavar, mert (a sport miatt) formás vagyok. Viszont. D és E között mozog a mellméretem. Utálom. Úgy néznek ki, mint a felfújt lufik, nem érzem magam jól velük. Gondolkodom a kisebbítő műtéten, de előbb szeretném magam elfogadni. Van valami tanácsotok?
2018. aug. 24. 18:48
 1/8 anonim válasza:
Mutass képet.
2018. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mell alatti körméretedet mond.
2018. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Általában 70-75-ös a melltartóm körmérete.
2018. aug. 24. 18:55
 4/8 anonim válasza:
Képet.
2018. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%

Inkább örűlnél, hogy van melled.

Istenem az ilyeneknek semmi sem tökéletes.

Komolyan képes lennél pénzt is adni érte?

Inkább foglalkozz értelmesebb dolgokkal ha már ennyire unatkozol...

2018. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70-75 esetében nem tudsz fogyni, mert az 1 kosárszám csökkenést hozna magával alapból. De így nem. A hátad hogy bírja?
2018. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Végre még valaki :) velem is ugyanez a helyzet kérdező, én is sportolok, ahol rettentően idegesítő.

Próbáltam elfogadni, de nem igazán jött össze, viszont mióta egy számomra nagyon fontos ember is megdicsérte az alakomat, azóta valahogy sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

16L

2018. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Régen nagy melleket akartam, aztán egyre több felől hallottam más lányoktól, hogy hátfájós a téma, és férfiaktól (egymás között beszélték), hogy volt, hogy konkrétan zavarta őket a csajszi nagy melle szex közben. De ez ízlés kérdése. Ha te nem szereted, akkor kisebbíttesd meg. Jogod van hozzá. Jobb, mint a nagyobbítás, amikor azt a gusztustalan szilikont belerakják.
2018. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!