Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam...

Hogyan fogadjam el magam olyannak, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Családból sokan mondják, hogy szép arcom van, de én rettenetesen utálom, még a nevem is, főleg, ha úgy mondják ki, hogy nem becézve. :@


Ti hogyan tudtátok elfogadni magatokat? :(



2018. júl. 16. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Még mindig nehezen fogadom el.

A tudat ,hogy van akinek így is tetszem azért segít.

2018. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a neved?
2018. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Körbenéztem a nagyvilágban és rájöttem, hogy mások vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben is. Sőt, jobbat mondok. Sokkal rosszabb helyzetben is vannak nálam boldogabb emberek!

Ilyenkor jön a kérdés, hogy én miért nem vagyok az?

És rájöttem, hogy csak is magamnak ártok, ha örökké elégedetlenkedek.

2018. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
privibe név és kép de nélkülük is szép vagy te szerintem
2018. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gondolkodásmódomon változtatás segített.


Eljutottam arra, hogy egyszerűen vannak dolgok, amiket nem befolyásolhatok, vagy csak nagy áron (plasztika, és itt nem csak a pénz az, amiért nagy árat kell fizetni)

Nem kell foglalkozni vele.


Persze vannak olyan dolgok, amik extrém kirívóak. De általában az embereket sokkal jobban vonzza egy jó kommunikációjú ember, mint a jól kinéző. Egy nagy önbizalommal rendelkező emberen már megszólítás nélkül, csak a tetbeszédéből észrevesszük, hogy ő szimpi, és csak legutolsó az, hogy nagy az orra v hasonló fasság.

2018. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg konkrétan, mi az amit nem fogadsz el magadban.

Mérd fel, hogy ez a véleményed honnan fakad: külső ízlésformálók? számodra fontos ember véleménye? számodra példakép megjelenése, jellem?

Ha ezt látod objektívebben meg tudod ítélni, hogy valójában nincs alapja problémádnak.

Ha van, valószínűleg tehetsz ellene.

2018. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!