Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert mondjak a ducikra, hogy...

Miert mondjak a ducikra, hogy ugysem fazik mert van mi melegitse?

Figyelt kérdés
Marmint altalaban senkinek sem a belso szervei faznak hanem a bore es kivulrol nem “burkolja” semmi

2018. aug. 25. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy kisebb bunkóbb beszólás. Az áatvilágban a hidegebb éghajlaton élő állatok vastag zsírréteget "növesztenek" maguknak, hogy az végje őket a hideg ellen.

Ennyi az egész.

2018. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Vékony emberek fázósabbak szoktak lenni, rosszabbul bírják a hideget, szarabb a keringésük.
2018. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A zsír véd a hideg ellen mert szigetel. Nem a bőr külső része a fontos az csak érzékeli a hideget , a belső részek nem fagyhatnak meg. Ezért is hízik fel sok állat a tél beállta előtt
2018. aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Zsírdisznó koromban nem izzadtam annyit, mint most izmosan, úgyhogy nem tudom.
2018. aug. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, hogy fázni fáznak, de megfázni /betegség/ már tényleg nehezebben fognak, akár tetszik akár nem...

Persze bunkóság ilyet mondani, annó én is kaptam ilyeneket, de hát evvan...

2018. aug. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

A vastag zsírréteg szigeteli az egész testet, és az nem tudja úgy leadni a hőt. Tehát hiába hűl a bőr, alatta az egész test melegben marad, és nem fázik. Ahogy öregszem, és vastagodik rajtam a zsír, én is tapasztalom.

Gyerekkoromban sokszor rám szóltak, hogy vetkőzz le, mert rád melegszik a kabát! Ilyenkor nem éreztem, hogy melegem lenne, csak kellemes melegséget. Most meg kimelegszem mindentől, télen nem tudom felvenni az igazi téli kabátomat, csak a vékonyabbat.

Valóban, ahogy írták, nem az ember bőre fázik, az csak érzékeli a hideget. Akkor fázunk, ha az egész test hűlni kezd.

2018. aug. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azert erdekelt, mert en peldaul nem vagyok egy vekony lany, de megis nyakig betakarozva alszom meg nyaron is, annyira fazom.
2018. aug. 25. 06:34
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha meleg nyárban is fázol ott valami betegség is lehet a háttérben,keringési hormonális bajok
2018. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Lehetséges, hogy van benne igazság, mert a zsír szigetel és melegít. Viszont én is duci vagyok és eszméletlenül fagyos.... Mindig betakarózom és nyár kivételével mindig van rajtam valamilyen pulcsi. Én 20 fokban már fázom. Nincsen semmilyen betegségem.
2018. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Na a nők miért is rakják ki a mellüket? Na miért? Minél nagyobb, annál jobban!
2018. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!