Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg be tud pisilni valaki,...

Tényleg be tud pisilni valaki, ha megcsikizik?

Figyelt kérdés

Egyik lányismerősömmel történt ez, állítólag többször is.

Mi az oka ennek? Valaki tudja?


2018. aug. 25. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is fordult már elő ilyen, meg olyan is volt, hogy nagyon kellett már pisilnem, de valamit csináltam és nem volt időm elmenni wc-re, aztán mikor már nem bírtam tovább, elindultam a mosdó felé, amikor hirtelen hapciznom kellett egyet...És kb. a fele kijött..

Nálam az az oka, hogy hajlamos vagyok túl sokáig tartogatni, amikor valamit csinálok és csak akkor megyek el, ha már tényleg majdnem összepisilem magam, szóval ilyenkor egy hapcizás, vagy egy csikizés is elég, hogy baleset legyen belőle :/ Vagyis egy ideje már próbálok leszokni erről, mert elvileg a vesekő kialakulásának a kockázatát is megnöveli, ha valaki így tartogatja a vizelést.

2018. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ez alap.
2018. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1x egy barátnőmmel annyira nevettünk, hogy bepisiltünk... Még jó, hogy senki nem látta. Hazamentem és moshattam ki a ruháimat. Ált. sulis voltam.
2018. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokakkal fürdik már ez elő.


Gyenge az izomzat.

2018. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Így pisiltetett be az unokatesóm.Esélyem nem volt abbahagyni,mind befolyt.

Okát nem tudom hogy miért nehéz csikizés közben tartani.

2018. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!