Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti szoktatok az utcán...

Fiúk! Ti szoktatok az utcán pisilni?

Figyelt kérdés
És ha igen hol fordult már elő?Velem már sokszor előfordult,utazás közben út szélén,erdőben,mezőn,parkban,kukába,telefonfülkébe,lépcsőházba,üvegbe aztán kiöntöttem az utcára,fához,falra...Veletek hol fordult elő?

2017. szept. 7. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Sehol. Tudom kontrollálni a vizelésemet.
2017. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Áh nincs kedvem egy esetleges csekket kapni + kicsit igénytelen is 🤗
2017. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"parkban,kukába,telefonfülkébe,lépcsőházba,üvegbe"


Te aztán jó nagy paraszt vagy...

2017. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, parasztságok. 2 település között a mezőn/fák között, ahol madár se jár még belefér, vagy egy éjszakai buli után olyan helyen, ahol szintén nincsenek, nem látnak, és nem is okozol kellemetlenséget senkinek... na de telefonfülkébe? Ahova utánad x számú ember áll majd be? Lépcsőházba? Hogy minden lakó azt szagolja? Kukába? Hogy a kukásnak azzal is szenvednie kelljen? Milyen emberek vannak...
2017. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nagyon nem tudom tartani, akkor keresek egy zöld fás, bokros, nagyon nagyon eldugott helyet.
2017. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező biztos így jelöli a területét. :D
2017. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!