Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiro (ak26ból) szerintetek...

Hiro (ak26ból) szerintetek egy Isten vagy egy angyal?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldöntetni legendának túl fiatal még :(.
2018. aug. 26. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
inkább egy rossz vicc
2018. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Megnéztem a képét, mert azt sem tudtam, kiről van szó. Az első és legfontosabb: szegényes a szókészleted, mert a hulladékra nem mondjuk, hogy isten/angyal/legenda. Másodszor: szerintem egy buz*s nyominger, akiből a férfiasságnak az írmagja is hiányzik. Majd ha férfiasan fog kinézni, akkor még egy rakás kutyasza* is lehet belőle. :)
2018. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem b**zis. Inkább egy széttetovált keménykedős srácnak tűnik. Az a baj, hogy pont az ilyenekre buknak a legjobban a csajok.
2018. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem szimplan egy kis buz..i gyerek.
2018. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Ne mondjátok ezt rá, hogy b*zis, mert lehet ő tette fel a kérdést, és ezek után stílust vált, és valami börtönviselt gengszter stílust vesz fel. Addig örüljetek, amíg kis b*zis a stílusa, és nem valami kigyúrt bűnöző rapper stílust vesz fel.
2018. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

Tudod mekkora egy valódi angyal? 3-4 méter minimum. Isten ennél kimondhatatlanul nagyobb


Kapj már a fejedhez, hogy miket irkálsz..

2018. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Elhiszem, hogy nem szimpatikus, de azért nem b*zizuk már le! Ne legyünk olyan mint a deviáns kegyetlen terrorizáló hülyegyerekek, akik mindenkit leb*ziznak, aki nem szimpi nekik. Az arcvonásairól nem tehet, de szerintem ezzel van a baj, hanem a sok tetoválásával, meg hogy szerintem így is nagyobb a szája mint kéne.
2018. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
*nem ezzel
2018. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem, mivel Hiro létezik.
2018. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az szép, azért jöttem, hogy helyretegyem a kérdezőt, de végül csak újra csalódtam ebben az országban, ahol a válaszok alapján degradálónak számít a másság és a femininitás. Taps-taps, gyakori...
2018. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!