Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi baj van azzal hogy néha...

Mi baj van azzal hogy néha hallom Jézust?

Figyelt kérdés

Szoktam beszélgetni Jézusal, a hangját is hallom amikor szól hozzám, megosztom vele a gondjaimat ő meg halgat cserébe és áltálban annyit mond jol csinálod gyermekem, ezzel mi a baj egyes emberek szerint? Van hogy magátol szol hozzam váratlan helyzetekbe látni is szoktam, szerencsére csak a lakásban. Nem tudom mit csinálnék ha az utcán hozzámszólna egyszer, nem reagálhatnék, néha egészen pimasz értelmetlen dolgokat is mond, jobbkedvere derít. Anyukámnak elmeséltem és szerinte nagy a baj de sztem ez egyáltáln nem baj...

ilyenkor mit lehet csinálni?

22/L



2018. aug. 7. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Mert ez mentális betegség.
2018. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Már maga a kérdésedben lévő kereső szavak is árulkodnak, hogy hozzád nem Isten szól. Ráadásul aki "angyalkázik" ahhoz végképp nem.
2018. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező,


amennyiben valamely független forrás megerősítené, kinek a hangját hallod, abban az esetben tudnánk hasznos választ adni. Kérdéses persze, létezik-e ilyen független forrás.


Készülj fel, fogsz hideget-meleget kapni a kérdésedre ateistáktól és hívőktől egyaránt.


Mindazonáltal ha meg akarod tartani a bensőséges és közvetlen kapcsolatot a hanggal, akkor ne beszélj róla senki másnak. Bántani fognak.

2018. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Semmi baj nincs vele,én örülnék neki.
2018. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert a mentális betegségekben szenvedők hallanak hangokat.
2018. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Miket mond? :O Amúgy volt már ilyen a történelemben pl Szent Pio Atya látta a Szűzanyát, és Jézust is. De miket mond? :O De am én is örülnék neki 😂😂😂
2018. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Javaslom Loyolai Szent Ignác a szellemek megkülönböztetéséről szóló gondolatait. Félreértés elkerülésére: nem kísértetekről van ebben szó, hanem arról, hogy milyen az a belső hang, ami Istentől ered, és mi az, ami a sátántól. Mert nem mindig jó minden belső hang.
2018. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Anyukád jól látja: ez komoly baj.

És ráadásul súlyosbodhat! Most még el tudod dönteni, hogy belső hangot hallottál, vagy tényleg szólt hozzád valaki... egy idő után ez össze fog keveredni, nem fogod tudni megkülönböztetni.

Azonnali orvosi segítséget javasolok.

2018. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Skizofréniára utaló tüneteket írsz le, szerintem keress fel szakorvost.
2018. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj, hogy Jézus nem létezik, így a hang hallucináció. Ki tudja, mit fogsz hallani legközelebb, sokan gyilkoltak már a "hangoknak" engedelmeskedve. Mi van, ha Jézus azt mondja, hogy dobj a gyehenna tűzére? Kösz, de ebből nem kérek. Kezeltesd magad, kérlek!
2018. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!