Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi szereti a metált...

Ha egy férfi szereti a metált akkor azt beskatulyázzátok egy bizonyos körbe?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy én imádom a metált nagyon sokat segített az életemben,illetve gitározom is,rengeteg pozitív erőt ad..stb DE attól hogy szeretem nem 0-24-ben hallgatom illetve imádok teljesen más stílusú műfajt is hallgatni (pop,klasszikus..stb) és nem, nem vagyok az az "úgy öltözködöm amit hallgatok" szóval ez a külsőmön nem is látszódik meg egyáltalán.

2018. aug. 27. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha metált hallgatsz beskatulyáznak páran. Ha ez az öltözködésben is megnyilvánul, akkor még többen beskatulyáznak.

Az itt a kérdés, hogy zavar-e téged azoknak az embereknek a véleménye, akik ennyiből elítélik az embert?

Én pont, hogy örülök ha az olyan emberek elkerülnek akik gyűlölik a metált. Azokkal én se barátkoznék.

A rock, a metál az egyik legváltozatosabb, legmerészebb, legösszetettebb zenei műfaj, nincs azon mit szégyenleni, ha szereted.

Amúgy én is leginkább metált, punkot, altert, blues rockot hallgatok.

2018. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
"Lázadó nagy nagy magyarok"? Mi van veled ember? Miért kell kiemelni, hogy "nagy magyarok"? Szerinted csak a magyarok hallgatnak ilyen zenét? Külföldön több metálos van mint itthon, szóval nem tudom miről beszélsz.
2018. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérem szépen itt semmilyen lenézésről nem volt szó a kérdésemben meg főleg nem... Ahogy mondtam szintúgy imádom a pop és másfajta számokat is mint a metált... szóval sokszínű a zenei ízlésem és nem, beskatulyázni nem tudnak szerintem épphogy a sokszínűség miatt, meg azért sem mert nem látszik a külsőmön hogy bármilyen stílust is képviselnék csak a metál az életem része. Köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 27. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam metált hallgatni (lány vagyok), senki nem skatulyázott be miatta. Akikkel nincs közeli kapcsolatom, nem is beszélek ilyesmikről, aki meg ismer, úgyis tudja milyen vagyok. Szóval nem tartanak sátánistának, vagy ilyesmi.
2018. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is metálos vagyok, különösen a power metalt szeretem, soha nem skatulyáztak be emiatt. És ha tehetem 0-24 ben hallgatom.
2018. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen - jófej pasas :)


És csak otthon szokás a metálosokat "nagymagyarkodással" összefüggésbe hozni, itt külföldön csomó metál arcot ismerek, napközben banki alkalmazott, vezető, orvos, stb, civilben meg ordíttatja az Iron Maident, vagy Eluveitie-t, pl.

2018. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :)
2018. aug. 28. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:

A normális embereket nem fogja érdekelni, hogy műfajú zenéket hallgatsz, szóval nem kell emiatt aggódnod.

Számomra pl. előny, ha valaki ilyen stílusú zenét hallgat, ugyanis én is a metált szeretem leginkább. Bár a punkot is kedvelem, mégsem dobáltak meg még kővel. :D

Egyszóval ne érdekeljen téged mások véleménye e téren. Hallgass azt ami neked jól esik!

2018. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A családod véleménye érdekeljen és a szeretteidé. Ne azoké akikről azt se tudod kik. Még nagyon a munkatársaidé se. Én is hallgatok kis korom óta. S szintén nekem is nagyon segített. Lehet hogy nekem ez a hülye felfogásom. :D De ha valaki mondjuk oda jön az utcán hozzám és elkezdené mondani a szarságait hogy én mennyire bűnös dolgot csinálok ezzel meg ect ect a képébe röhögök és ott hagyom. :D
2018. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!