Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság férfi és nő között....

Barátság férfi és nő között. Van határ? Vagy egy bizonyos ponton túl már nem mentek, ha nem akartok többet barátságnál?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom, nagyon jóban vagyunk, de ritkán találkozunk.

Bármikor számíthatunk a másikra, volt már rá példa, hogy az utolsó 100 Euróját utalta át nekem, amikor megtudta, hogy rosszul állok anyagilag.


Engem nagyon nehéz zavarba hozni, de egyik este sikerült neki ezzel a videóval:

[link]


Igen. A videó valóban nagyon vicces, de kicsit furcsa, hogy elküldte nekem. Kicsit felhívás keringőre érzésem van :)


Nektek?


2014. aug. 3. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A férfi-nő barátság semmi másról nem szól, csak arról, hogy a nő kihasználja a férfit.
2014. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es kommentje egyszerre iszonyat nőgyűlölő ÉS férfigyűlölő.

Nőgyűlölő, mert feltételezi, hogy minden nő hasznoleső kígyó.

Férfigyűlölő is, mert feltételezi, a férfiaknak barátként soha nem kellhet nőnemű illető, csak sunázni vagy fölszedni.

Vannak ilyen nők, vannak ilyen férfiak, de ne általánosítsunk.


Kérdező: Szerintem azért linkelte, mert poén, barátok közt azért már elég oldott a hangulat hogy ilyen poénok beleférjenek, pláne ha ennyire nagy a bizalom is. És igen, létezik férfi-nő barátság (nyilván némelyeknél nem működik, de nem univerzális törvény, hogy ne lehetne ilyen). Ha mindenképp ojjektummá válna az ellenkező nemű, akkor ezzel a logikával a biszexuálisoknak egyáltalán nem lehetne semmilyen nemű barátjuk, soha.

2014. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Karinthy kérdezte egyszer:Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?

Hát igaza van, nem lehet. Egy idő után az egyik fél többet akar és akkor már érzelmi problémák vannak.

2014. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!