Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az? Hogy ha rám...

Miért van az? Hogy ha rám néznék az emberek az az első benyomás hogy én egy beképzelt, lenéző majom lány vagyok.

Figyelt kérdés

Nagyon sok emberrel talalkoztam már akinek ez volt a véleménye rólam. Addíg amig meg nem ismert valamilyen szinten.

Nagyon rosszul tud esni hogy ilyen benyomást keltek az emberekben.

Vajon mitől lehet ez? 18|L



2018. aug. 27. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk?
2018. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

*Nagyon sok emberrel talalkoztam már akinek ez volt a véleménye rólam


Én meg biztos vagyok benne, hogy ezt te vagy az együli és a talpnyalóid, akik igy gondolják az adott személyről. Mert akik ismerik, és tudják, hogy milyen valójában, azok közül egyetlen egyet nem találsz, aki ezt gondolná róla:DD


De hát ez már legyen a te problémád:DD

2018. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
*egyedüli
2018. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bunkó emberek inkáb haladjanak tovabb a kerdes felett :-) köszi!
2018. aug. 27. 13:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Ki volt itt bunkó?
2018. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek többsège előfeltevèsek alapjàn viselkednek. Egy találkozàs első 3msp.-e döntő.
2018. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az arckifejezés rengeteg mindent elárul, és ezzel lehet fals benyomást is kelteni. Jellegzetesen például a lapos szem érdektelenséget, ignoranciát sugall, ami azt az érzést kelti, mintha csak saját magad számítanál. A szájat is lehet a felső ajak felhúzásával flegmán tartani, a testbeszéddel is lehet lekezelésre utalni beszéd közbeni félretekintgetésekkel, a lábfejet nem a partner felé fordítva, stb. Ez mind lehet ösztönös viselkedés, vagy tulajdonság is, amik nincsenek összefüggésben a metakommunikációs jelekkel, ezért kelthetsz téves benyomást sokakban. Valamelyik alap-jellegzetességed hasonlíthat egy ilyen jelzésre.
2018. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értettem soha, hogy azt amit gondolunk és nem lényeges, nem is ismerjük a másikat egyáltalán és nem is akarjuk megismerni, akkor miért kell kimondani és miért kell a másik arcába tolni. Én is találkoztam már ilyen emberekkel, hogy olyan fokú utálat van benne, az első találkozás, benyomás alapján, hogy meggondolatlanul sérti a másikat.
2018. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

erre én is várom a választ, mi okozza?

F

2018. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az öltözködésed, stílusod miatt. Általában a tipikus plázacicákról szokták ezt gondolni, tehát vasalt haj, kint a mellek, műkörmök, márkás ruhák stb. Ha nem tartozol ebbe a kategóriába, akkor nincs ötletem.
2018. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!