Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnek jofej, vicces...

Hogyan lehetnek jofej, vicces lany?

Figyelt kérdés

Tul komolynak erzem magam es emiatt unalmas is vagyok..szeretnek ezen valtoztatni!Szeretnem ha az emberek szivesebben toltenenek idot velem,szeretnek kicsit tobbet szorakozni(nem kell epp bulikra gondolni),hisz fiatal vagyok,jo benyomast kelteni embereknel,viccesebb lenni,de persze nem mindenkinek fogok megfelelni,ezt tudom,de en magam miatt is szeretnek valtoztatni :) Otletek hogy hogy is vagjak bele,mit csinaljak hogy jofej vicces csajszi legyek?

(Az onbizalmam elegge ingadozo,esetleg az is gond lehet,ezt hogy tudnam helyre hozni?)

Koszi elore mindenkinek a valaszt! :)

17/l



2017. jún. 6. 18:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ha kifejezetten vicces akarsz lenni,nézz meg pár női humoristát és vedd át a stílusukat.
2017. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%

1-es az már másolat...

Hol lesz az egyéniség?

2017. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem ugy vicces csak hogy egy beszelgetesben ne csak komolyan meg unalmas valaszokat adjak,hanem egy kicsit erdekesebb legyek..ertitek mire celzok? :)
2017. jún. 6. 18:42
 4/35 anonim ***** válasza:
35%

Lazának kell lenni. Hiszem elvileg játék az élet.

De a komolyság sem rossz tulajdonság,viszont néha elkell engedned magad.

2017. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Es hog kell laza lenni? :)) ugy erzem magam mint egy 5 eves most de tenyleg nem tudom...hogy :(
2017. jún. 6. 18:52
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az jó kezdet, hogy próbálj játszani a nyelvvel. nem egyszerűen információt adj át, hanem valami csavar legyen. kétértelműség, vagy irónia. de ez alapvetően improvizáció. szóval nincs egy követhető recept. pont attól nem unalmas.
2017. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
En mindig szarkasztikus vagyok :)) de sok mindenen kell valtozatssak :D huuh
2017. jún. 6. 18:58
 8/35 anonim ***** válasza:
54%

Először is: legyen valami olyan, ami érdekel!! Legyen egy hobbid! Azzal a hobbival foglalkozz annyit, hogy érteni is kezdj hozzá, legalább erről beszélgetni is tudj!

Utána: Járj társaságba, és ott "vedd fel a ritmust"! Csináld amit ők. Ehhez persze olyan társaságot válassz, amiben olyasmit csinálnak, amibe te is szivesen beszállnál, legalább alkalmilag. Például: járj társasjátékozni, vagy tanulj egy új idegen nyelvet. De persze ez kötődhet az egyes ponthoz, vagyis a saját hobbihoz is.

Három: (És ez tényleg fontos!) MAGADAT ADD. A ég szerelmére, meg ne próbálj elsütni másoktól hallott vicceket, sütni fog róla hogy nem eredetiek, de ami rosszabb, a társaságban viccmesélés az első jele annak, hogy kifogytunk a témából, és csak kínosan próbáljuk elkerülni a csöndet!


Én például szeretek (és szerintem tudok is viccesen) viccet mesélni, de egy-egy viccet én is csak akkor sütnék el, ha az aktuális témában megvilágítja, alátámasztja a mondanivalómat. Ha "csak úgy" mesélem, mert valaki olyantól hallottam, akit bizonyosan humorosnak tartunk, és mindegy, hogy én ÉRTVE és átéléssel mesélem-e, úgy járok mint a klasszikus rendőr a viccben..


- Tizedes! Apám fia, de nem a testvérem, ki az?

- ööö... jelentem, nem tudom, ezredes úr!

- Jaj tizedes, gondolkozzon! Apám fia, de nem a testvérem, a ÉN MAGAM vagyok!!

- Bruhaha, ezredes úr nagyon vicces ember, hát ezt elmesélem otthon is!

(hazamegy)

- Na asszony! Apám fia, de nem a testvérem, ki az?

- nem tudom....

- Jaj, anyjuk!! Gondolkozz már!! Apám fia, nem a testvérem!! Hát ki más lenne, mint az EZREDES ÚR!!!



(köszönöm a tapsot, virágokat a öltözőbe kérem, lemezdedikálás holnap reggel, a menedzseremnél leet venni a jegyeket........ janem, ezt a viccet én is Hofitól loptam)

2017. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Na ez mondjuk nekem nem sikerulne :D lehet a magabiztossag miatt vagyok ilyen amilyen..en nem tudnek egy viccet se elmeselni :) sportolok..de nem igazan sikerult baratokat szerezni szoval ..
2017. jún. 6. 19:25
 10/35 anonim ***** válasza:

De hiszen a sportolás kiváló kezdet!!!


Már persze ha nem úgy érted, hogy maratoni magányos hosszútávfutás... :D

2017. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!