Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy azért zavar-e, mert én teljesen más kaliber vagyok mint az említett. Ezért titeket is megkérdezlek.


Mi ez a tipikus lszarom viselkedés? Miért gondolkodik így néhány ember?


Pl.: Néha gondolkozik és megáll a tömeg közepén hirtelen, elfeledkezve mindenkiről magán kívül. Ilyenkor mondom neki, hogy ne álljon már meg ilyen hirtelen, mert mindenkinek útban van, nekimennek, stb... ilyenkor álljon legalább félre, ba valamit meg akar nézni.


Reakció: "Ki a fszt érdekel? Majd kikerül aki akar, engem nem érdekelnek."


De volt ilyen is:

"Y-kor nem leszek, mert x apjának a temetésén leszek."


Reakció: "minek? Ismered, jóban vagy vele? Ha nem, akkor kit érdekel?"


Egy rokonom apja fog meghalni és ezzel lereagálja.


Stb...


2018. aug. 27. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon sokan csak a saját dolgával/prolémájával vannak elfoglalva, kevés emberben van meg az empátia.
2018. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1. Variáciôban az egyèn ůgy èrzèkeli tèvesen, hogy őt tàmadjàk, ezèrt vàlaszol flegmàn. A 2. pl.-ben sajna a mai magyar tàrsadalom hozzààllàsa mutatkozik meg. A 2000-es èvekben valami elszakadt a magyaroknàl, ezèrt viselkednek ilyen furcsa môdon. Szerintem a net, a jobb èletkörülmènyek, stb. hatàsàra vàltoztak meg ìgy negativ irànyba.
2018. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy elege van a tömegszellemből, nem akarja, hogy megmondják mit tehet meg, és mit nem, és még bontogatja a szárnyait. Meg van a belső problémája, kegyetlen vívódásai, abba nem fér bele egy ismeretlen 6-od ízig rokon temetése ( nem akar (már) álarcot hordani, és elege van a képmutató környezetéből) erre is utal az őszinte kérdés: "Ismered? Jóban vagy vele?" mert ha nem akkor minek?
2018. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne is mondd. Nagyon fel tud húzni. Legutóbb az egyik plázában voltam és egyszercsak megáll az előttem haladó pasas az út kellős középen. De kikerülni is alig lehetett. Nem szóltam semmit, tovább haladtam. Aztán meg egy 5 fős lány csapat is az út kellős közepén állt le trécselni.

De mégis a kedvencem reggelente, mikor csúcsforgalomban rohanok a metróhoz és osztogatják az újságot, aztán hirtelen megáll az előttem haladó, mert neki kell az a nyamvadt újság. Vagy a legjobb, ha még el is kezdi olvasni és ott áll a tömeg közepén.

2018. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek az elsővel kapcsolatban igaza van.
2018. aug. 27. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Hupsz. Akarom mondani a másodiknak az elsőben. :D
2018. aug. 27. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindkét eset eléggé bunkó szeélyiségre vall...


Oké, én is önző vagyok sokszor de nem lelketlen meg érzéketlen.

2018. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!