Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt a női...

Miért csinálják ezt a női ismerőseim, rokonaim? Miért kell mindenbe beleszólni?

Figyelt kérdés

Mindig jó ízlésem volt, dekorálás és öltözködés terén is. Múltkor pl csináltam egy fehér dekort az asztalomra, sok ismerősöm megdicsérte, hogy milyen szép, erre jön anyám, hogy hát de miért ida teszed, miért nem teszed máshova. Vagy szakad az eső, és felveszem a rövid bokacsizmámat egy farmerrel, erre úgyszint jön anyám, hogy ezt a csizmát akarod felvenni.

Feltettem egy képet az internetre, tényleg jól sikerült, máskülönben fel se tettem volna, erre jön nekem az egyik csaj, akinek tele van pocsék képekkel a facebookja és blamálja, hogy fura.

Nem kérdezem őket, mivel nem érdekel a véleményük, erre mind jönnek itt a negativitásukkal, én meg olyankor megingok, hogy lehet tényleg sza.r az ízlésem.


2018. aug. 28. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Raknál fel a telefonodról képet, akkor meg a férfi ismerőseid szólnának be, hogy miért azt, mikor fele árért sokkal jobbat is kaptál volna, stb. Ez ilyen, mindenki elmondja a véleményét, tanuld meg kezelni.
2018. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megvalaszoltad. tele van pocsek kepekkel a facebookja es irigykedik. sajat onertekelesi problemaikat vetitik ki a masikra. rad ahogy latom ki is lehet, mert meginogsz, pont ezt akarjak, ettol erzik jobban magukat. nezz at rajtuk
2018. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te is fordítva ülsz a lovon. Akik megdicsértek, azok rendben vannak. Akik mást mernek állítani, azok már mindenbe beleszólnak... Tipikus beszűkült gondolkodású önimádó vagy.

Szokd meg, hogy az embereknek van véleménye, ami adott esetben nem ugyanaz, mint a tiéd. Ennyi. Az is vélemény, ha valakinek tetszik, amit csinálsz, meg az is, ha nem.

2018. aug. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!