Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek ennyire...

Miért szeretnek ennyire beleszólni más dolgába/életébe?

Figyelt kérdés

Akik mindent jobban tudnak és majd ők megmondják a tutit. Ha pedig nem azt teszed,te vagy a rossz és téged zrikál.

Arra a típusra gondolok,akik mindenben megtalálják a hibát.



2018. jún. 6. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Mert tul okosnak kepzelik magukat!

En csak egy kicsit voltam ilyen,de rajottem okosabbnak kepzeltem magam es azert...

2018. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ezeknek általában sz.r az élete, azért foglalkoznak a máséval.
2018. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem a betegagyú apám ilyen. Mindenbe beleszól,minden cseleketemet kontrollálni akarja.
2018. jún. 6. 15:53
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Hatalmat gyakorol feletted!
2018. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Abból is nagy bonyodalmat,ha el akarok menni,hogy legalább addig se a gusztustalan,csámcsogó pofáját lássam.
2018. jún. 6. 17:00
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Csak a hülyék csinálják ezt, és ők túl hülyék ahhoz hogy tudják hogy hülyék.
2018. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gondolom mert mindent megosztasz vele es mindenrol tud. Akkor lehet is véleménye mert az lehet mindenkinek.

Ha nem vagy rá kiváncsi, egyszeruen nem kell beszámolni semmirol. Csak csinald. Just du it.



Anno nekempl az avonozást tiltották meg (hogy suli mellett kereskedjek kozmetikumokkal)mert ugy sem éri meg, csak buko lenne stb, erre tesom meg magátol suttyonban elkezdett avonozni és még anya is vásárolt tőle. Ő igazábol semmit nem közölt soha csak utolag. Pl nyáron suli mellett fogta magát és elment valutapénztárosnak a balcsira egy ujsághirdetésre. Azt is akkor közölte csak, mikor pénzt kért az utra.

2018. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
Mert sajna vannak olyan balfekek akiket iranyitani kell. Talan nem tetszik, de nem veletlen, hogy beleszol mindenbe. Muszaj utat mutatnia neked.
2018. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8 NEKEM SENKI NEM SZÓLHAT A DOLGAIMBA,AZT CSINÁLOK,AMIT AKAROK!

ÖRÖKRE ITTHAGYOM ŐT!

2018. jún. 17. 14:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2019. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!