Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gimiben mennyire nézik le a...

A gimiben mennyire nézik le a kis felesleggel rendelkező lányokat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert általános iskolában ebből maradtak sérüléseim , és tudni szeretném ,hogy mire számitsak.
2018. aug. 28. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk semennyire. Néha elsül pár poén, de senki nem veszi magára.
2018. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nalunk a gimiben senki nem csufolt senkit,ertelmes emberek voltak,tenyleg giminek megfelelo intelligenciaval,igy azt mondom nem kell tartanod ettol
2018. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi az a kis felesleg? egyébként semennyire, a mi osztályunkba volt poénkodás, de fiúk között és nem bántottunk senkit. értelmesebbek a középsulisok, mint akik általánosba járnak
2018. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főként a filmekben van ez eltúlozva, a gimiben annyi gyerek van, hogy volt olyan évfolyamtársam, akit a szalagavatón vettem észre először... Ha nem olyan a jellemed beolvadsz a többiek közé. Ha meg jön rád vicc, tanuld meg kezelni, ne végy róla tudomást. Én konkrétan hájhalmaz voltam, mégse ért soha rossz komment. Talán féltek, hogy rájuk ülök :)
2018. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nalunk a kinezete miatt nem neztek le senkit. Gimiben mar sokkal erettebbek a diakok is, csak altalanosban volt “vicces” csufolni valakit, szoval ne aggodj. Engem se ert semmi bantodas a negy ev alatt.
2018. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Ez az ottani emberektől függ, hogy mennyire érettek, avagy éretlenek. Akik a külsőd miatt piszkálnak, azok vagy kicsit viccelnek (ha nem rendszeresen, nem túl durván), vagy direkt piszkálnak, ami már nem jó, de próbálj ne foglalkozni velük, nézd őket levegőnek! Akik ilyenek miatt piszkálnak, vagy ha bármi miatt, amikor te nem tettél semmi rosszat, azok sajnos rosszindulatú, felszínes és éretlen emberek. Nem érdemlik meg, hogy foglalkozz velük, az ilyenekkel nem érdemes barátkozni se.
2018. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!