Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felesleggel rendelkező kismamá...

Felesleggel rendelkező kismamák! Milyen diétát vagy étkezési rendszert tartottatok be, és segített-e, hogy nagyjából 10 kg-t hízzatok a terhesség végéig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Feleslegem nem volt, de volt egy időszak úgy a 20. hét körül, amikor 2 hét alatt 4 kiló felszaladt. Akkor mondta a dokim, hogy óvatosabban a szénhidráttal. Akkor ráálltam a Norbi rendszerre, de csak annyiban, hogy mit meddig lehet enni. Általában jól bereggeliztem, aztán ebédre valami könnyű, vacsi meg 5 körül, és általában gyümölcs, zöldség, felvágott volt.
2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel szénhidrátot, azzal nem vonsz meg semmi vitamint, ásványi anyagot. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget.
2012. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fehér liszt péksüti sütemény tiltólistás volt, helyette gyümölcs, zöldség sok sok (első 12 hétben ránézni se bírtam mondjuk de utána igen). Olajjal készítettem mindent ami olyan hogy kell hozzá zsiradék, de leginkább főztem pároltam, különböző leveseket ettem még krémlevesek is belefértek. (nyilván nem tejszínnel) Sovány húsok sovány tejtermékek szóval mindenfélét ettem, csak mindenből a kevésbé megterhelőt.

Főzelékeket főztem sokszor. Sovány hússal. (mondjuk van/volt egy 2 évesem is neki amúgy is főztem).

Édesség gyanánt max túrórudi vagy gyümölcsfagyi. (nyár volt).

Ami furi hogy a vizesedés miatt végülis így is 12 kiló jött fel, az első terhességemnél ahol pedig nem figyeltem, ettem ami eszembe jutott, ott pedig 16 kilót híztam.

2012. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én semmilyen diétát nem tartottam be, egész egyszerűen annyit ettem csak, mint terhesség előtt, nem zabáltam és nem ettem magam soha degeszre. Így jött fel 7 kiló, ebben víz is volt, szóval fogytam inkább. Volt is miből!
2012. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!