Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghalt selchris anyja, ti...

Meghalt selchris anyja, ti mit szoltok a reakciojahoz?

Figyelt kérdés

Nekem annyira lejon, h egyaltalan nem erintette meg, annyira eroltetettek amiket mond. persze ezzel nincs baj, de az mar undorito, h errol meg egy videot is keszit, a sajat nepszerusitese erdekeben. nagyon durvan narcisztikus, nagyon beteg a pali. itt a video amirol beszelek:

[link]


2018. aug. 28. 21:26
 1/10 A kérdező kommentje:
ja igen, kb az elejen a rohogeset folytja vissza, hanyinger az egesz
2018. aug. 28. 21:27
 2/10 A kérdező kommentje:

itt van luckey reakcioja chester bennington halalarol:

[link]


o csak egy enekes volt, megis vegig sirja a videot es oszinten, az a gyerek meg az anyjaert egy konnycseppet se ejt. kemeny:D

2018. aug. 28. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát sajnálom szegényt. Még a kirugtak az iskolából prankjében benne volt. Nem is látszott rajta,hogy betegségben szenvedett volna. Nekem lehet rossz szemem van,nem tudom. Szegény gyerek,és szegény anyuka :( Sajnálom. Nyilván ilyen állapotban nehezebb összeszedni a szavakat,meg selchris azt vettem észre,hogy alapból ilyen szaggatottan beszél :/ ezt is ilyen robotosan mondja el. Sztem nem tehet róla,csak próbál helyesen fogalmazni,és nem elsietni a beszédet,én is ilyen szoktam lenni,mintha minden amit mondanék egy magyarázat lenne.
2018. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hányinger, úgy általánosságban, ha valaki a szerette halálából internetes contentet akar csinálni.
2018. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat de barhol allitom meg a videot, csak a mosolyt latni a szemeben. azt az igazi, undorito, onelegult mosolyt. :D olyan narcisztikus, mint az a jake paul, vagy ki, aki a hullaval fotozkodott anno. szerintem ennek is az lesz a kovetkezo dobasa. jezus, van baj
2018. aug. 28. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki maskepp dolgozza fel az ilyet egyebkent, nem tudhatod mit erez... nekem volt olyan, hogy gyakorlatilag felvaltva jott ram a rohogo es a sirogorcs egy trauma utan. Kezdtem azt hinni, hogy bekattanok. De teljesen normalis reakcio ez is, mint hogy kb meg ezerfele az lenne
2018. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
87%
Az sajnálatos dolog, ha elveszítjük a szerettünket, de ezt kitárni a nagy nyilvánosság elé, és nézettséget, pénzt zsebelni be érte, már felér egy hullagyalázással.
2018. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Értem, miről beszélsz, valóban őszintétlennek és túlszínészkedettnek tűnik az, ahogyan előadja magát, főleg azok a fantasztikus utólag eljátszott és alávágott "drámai" jelenetek. Nem is feltétlenül arról van szó, hogy sír-e vagy sem, konkrétan egyetlen valódi emberi érzelmet nem láttam tükröződni az arcán, ennél a ripacskodásnál még az is jobb lett volna, ha faarccal meséli el (vagy leginkább sehogy, mert a nézettség és a szimpátia elnyerésének van ennél gerincesebb módja is).
2018. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolso: naigen. legalabb te latod. a vicces, h par hete halt meg az anyja csak, es mikor meghalt, akkor is irt facebookra rogton egy ugyan ilyen eroltetett szoveget, mint akinek semmi erzese sincs. elkepeszto. tudom egyebkent, h mit csinal, mert en is csinaltam mar hasonlot, mikor egy erzest akartam eljatszani, de ez durvabb annal szazszor. mar 14 eves koraban latszott rajta az onbizalomhiany, gondolom atfordult narcisztikusba.
2018. aug. 29. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Fú... Ezt a Selchrist azóta utálom, amióta a kamu prankjeit felrakta. Aztán miután "szegényt" már mindenki szidta, nagy nehezen elnézést kért, hát az kicsit egy plusz volt számomra, de azért nem mondanám, hogy húde őszinte volt.

Alapvetően látszik rajta, hogy érdekes alak, nem egy észkombájn, nem a fogalmazás az erőssége, vagy az érzelmek, de hát biztos van ilyen...


Ez a videó viszont eléggé kettős érzelmeket kelt.

Mivel nem egy olyan valakiről beszélünk aki egy kicsit is tudna színészkedni, így nem tudom, hogy a remegő hangot megjátszotta-e volna. És valószínűleg, ha jó nagy klikkbéjtet akart volna, legalább megpróbált volna egy műsírást, tehát gondolhatjuk, hogy ő szimplán ilyen. Tök hiteles volt az egész, egészen addig amíg nem jöttek azok a Családi Titkok-ba illő bevágások, jó, de hát tudjuk, hogy a filmezés sem az erőssége.

Ezzel szemben azért szkeptikus is vagyok. Mint mondtam, nem teljesen komplett a srác, na DE ENNYIRE? Hogy a saját anyja halálából videót csinál? Azért ez... Nem tudom, nekem biztosan rohadtul nem menne egy ilyen.

A másik meg az a ripacskodás... Áhh... bár lehet csak ilyen amikor egy olyan ember önti ki az érzelmeit, aki még soha nem tette.


Ha elhunyt az édesanyja ha nem, ez a videó szégyentelen... Ha még él, ez borzasztóan nem vicces... Ha meg úgy van ahogy állítja, akkor meg rémes, hogy az életét adó személyt holtában gyalázza ezzel.......

2018. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!