Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az anyja folyton puszilgatná? Te hogyan állsz hozzá?

Figyelt kérdés
Én gyűlölöm... A szerelmem puszilgasson, de az anyám ne...

2018. ápr. 15. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Na most jól ki fognak osztani :D Volt itt egy másik kérdés, amiben a kérdező nem szerette, ha puszit kellett váltani és szerencsétlent még pszichológushoz is elküldték. :DDD

Mondtad már anyukádnak, hogy ez zavar téged? Ha nem érti meg, akkor told el magadtól, amikor éppen készül rá.

2018. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy zavar, mindig el is mondom, de ha eltolom, akkor meg megsértődik...
2018. ápr. 15. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kamasznak zűrös a kis lelke, de ugyanakkor vágyja a szeretetet, biztonságot.

Én a 10 és 15 éves fiaimat napi többször elkapom, megölelem, megpuszilom. Nyilvánosan nem, de otthon kapják.

És látom, hogy jólesik nekik.

Ezt szokták meg kicsi koruktól, nekem ez a szeretet nyelvem.

Anyukádnak is ez lehet, ezért csinálja.

Próbáld ki, hogy te is megöleled és visszapuszilod. 😂

Ha felnőtt vagy már, akkor viszont fura.

2018. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És még azt hittem hogy az én gyerekkorom volt szar, akit az alkesz nyomorék rigngyó állandóan szíjjal vert.

Mást meg puszilgatnak, rémálom! Részvétem.

2018. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem nekem is!

(Az én anyám is iszik, erőszakos, meg is ütött nem egyszer - csak, hogy tudd, hogy attól, hogy egy problémát kiemelünk, nem az az egyetlen probléma, ami létezik.)

2018. ápr. 15. 12:35
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nincs ezzel gond, addig örülj amig el az anyukád mer ha netán történne vele valami (ne adja isten) Akkor vissza sirod azokat a napokat hidd el, engem is idegesitett sokszor de sajnos 1eve mar nincs velem..:)
2018. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem apám próbál folyton puszilgatni, rosszul vagyok tőle. Nagyon tág a személyes zónám, nem sok embertől tűröm, hogy hozzám érjen, azoktól pláne nem, akik úgy viszonyulnak a higiénához, ahogy a szüleim. Brrrrrr. Gyerekként sem voltam puszizkodós fajta, a távolabbi rokonaim pár év alatt képesek voltak megérteni és elfogadni.
2018. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!