Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan férfi és \vagy...

Van itt olyan férfi és \vagy nő akinek sikerült feldolgoznia azt, hogy az anyja nem szerette őt? Ha igen, hogyan? 20L

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt hogy anyukám nem foglalkozott velem, de amikor eszébe jutok pár havonta, akkor nagyon akar kompenzálni, ilyenkor idegesítő módon egyfolytában ki akart igazítani hogy mit és hogy csináljak (ha már máskor nem nevelt), mindent megvesz (pedig nem kértem soha semmit), meg ilyenek... (Most 23/F vagyok)


Hát figyelj, már felnőtt vagy, főként saját magadra támaszkodni, és a saját gyerekeidet majd máshogy nevelni...

2018. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Mielőtt félreértenél most 23 vagyok, de kb. 10 éves korom óta ez megy.)
2018. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak, hogy nem szeretett, az még egész jó lett volna, de egész gyerekkoromban bántalmazott is, apám meg asszisztált hozzá. Minden kapcsolatot megszakítottam velük és végigcsináltam egy önismereti terápiát, engem ez húzott ki a lelki gödörből.
2018. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyesmire mondják, hogy meg lehet tanulni együtt élni vele, de feldolgozni ugyanúgy nem lehet, mint mikor valaki korán elveszti a szüleit. Valószínű, hogy az ilyen anyák maguk is mentálisan sérült felnőttek, ezért nem fogsz találni egy racionális okot sem arra, hogy valaki hogy nem szereti a saját gyerekét, mert ilyen nem létezik. Nem is érdemes mentségeket keresni számára. Úgy lehet kezelni ezt az életedben, mint egy tragédiát. A rád vonatkozó hatásokat érdemes magadban kezelni. Azt is jó tudatosítani magadban, hogy mikortól felnőtt vagy már nem kell, hogy még többet vegyen el tőled. A múltad része, mint a gyerekkorod. Felnőttként kialakulhat körülötted szerető környezet, lehet saját családod, vagy olyan emberek akikre felnézhetsz valamiért és akik téged is elismerhetnek. Az életednek olyan része legyen, ami van, de nem hat ki a további döntéseidre.
2018. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!