Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alkohol tényleg sokszor...

Az alkohol tényleg sokszor őszinteséget vagy belső vágyat hoz ki, akár ilyen esetekben is?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják,hogy a részeg őszinte. De ha mondjuk olyan van,hogy egy csaj random mint a villámcsapás lesmárol valakit úgy,hogy közben van fiúja az mi? Mondjuk ezt a fiút mindig is bírta szerintem,vagy is civakodott vele mindig,mint egy rossz házaspár,de úgy más nem volt

A másik,hogy egy fiú,aki máskor úgy beszél egy csajról,hogy nagyon nem bírja és csúnya is,fintorog ha róla van szó,(persze a többi testrészét nem ítéli el sőt)de részegen meg rámászik?

Csak kíváncsi lennék mert a barátaim,tudom,ezt külsősként nem lehet megmondani,de hogy úgy általában ezek mennyire mérvadóak. Pl.a csajról is több szájból azt hallottam,hogy magasról letojja ezt a fiúját,csak "befogadta" mert már évek óta próbálkozott,aztán ha ilyen összejövetelek vannak mindig másokra mászik,én is köztük vagyok lol..De csak ha piás,ha józan,akkor csak mérsékelten piszkálódik meg játszadozik.


2018. aug. 29. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése miatt,első részből javítok:Azzal civakodott mindig,akit megcuppantott. nem a jelenlegi barátjával
2018. aug. 29. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol a gátlásokat csökkenti, azaz nem feltétlen "öszinteséget" jelent a viselkedés, hanem csak egyszerüen gátlástalanságot.
2018. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"In vínó veritás", mondá a bölcs latin. Tehát van benne igazság.

Persze egy valagrészeg emberből a vacsorán kívül más nem jön majd ki... :DDDDDDDDDDDD

2018. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És ha pont a gátlásukat győzték le ezzel amiket csináltak? Meglehet?

Am ja,volt egy "kis" hányás. Szerencsére az ilyen mókás dolgokra mindig tudok emlékezni mert nem szoktam inni :)

2018. aug. 29. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!