Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom az emberektől, mit...

Undorodom az emberektől, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Annyira nagyon gyűlölöm az embereket. Sosem jöttem ki velük igazán, ismerkedéseknél is gondot okoz a bizalmatlanságom velük kapcsolatban. Elegem van a sok csalódásból, olyan sok kétszínű emberrel találkoztam már.

Pénzre, likeokra, szexre éhező kanos állatok vannak szinte minden második sarkon, kik arra várnak,h jól beszóljanak az egyáltalán nem kihívó öltözetedre. Alig vannak normális, értelmes emberek, azt érzem így kutyás öreg lányként halok meg :D. Élvezni akarom az életet, de így nem nagyon megy, minden nap egyre csak jobban eltaszít már csak a gondolatuk is. Sokszor új programokat kell kitalálnunk a barátaimmal, az emberiszonyunk miatt. Valakinek van valamilyen ötlete, hogy az undoromat félredobva legyen valamennyi erőm az emberekhez nap mint nap?


16/l



2018. aug. 29. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyanokkal kell körül venni magad akiknek első a kondi, diszkóba én vagyok a hétvégi ász...

Tipikus példa erre az Éjjel nappal budapest, abból meríthetsz, hogy mi is a valóság.


Olyanokkal nem kell foglalkoznod akiket utálsz, el nézel felettük.

2018. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Hú az a hatalmas 16 évnyi élettapasztalat...
2018. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Tapasztalat meg az intelligencia kortól független, jegyezzük már meg please.
2018. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kicsit sajnos keménynek is kell lenni..

úgy élhetőbb az élet..

2018. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
A tapasztalat rohadtul korfüggő.
2018. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!