Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek azzal, aki hónapokr...

Mit tegyek azzal, aki hónapokra visszamenőleg felemlegeti, mit mondtam, miről vitáztam?

Figyelt kérdés

Két évre visszamenőleg is emlékszik, mikor miről mit mondtam, hogy mondtam, mint vélekedtem, kivel milyen vitám volt.



Felemlegeti, "kibeszél" a jelenlétemben, emlékezet, ha ellentmondok akkori véleményemnek...

Azóta az ember véleménye ötször megváltozik, mert formálódik. A másokkal való vitáimból pedig tanulok, következtetéseket vonunk le, kompromisszumot kötünk. Már nem emlékszünk a vitára magára.


Ez mitől lehet pszichológiailag?

Mit lehet ellene tenni?


Kis nyuszi vagyok amúgy.

Annyit tehetek, hogy kisétálok, faképnél hagyom.



Munkatárs amúgy.


2018. aug. 30. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vanaki 13 évre visszamenőleg is feltudja melegíteni, na ehhez mit szólsz :D nagy az isten állatkertje.

Ja, kisétálsz, faképnél hagyod és a tájára nem mész többet, ennél nagyon többet tenni nem lehet., hátha valaki hulye akkor hulye.

2018. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja és kb olyan szintű dolgokról van szó, mint a szokásos ablaknyitási cirkusz (hányszor vitáztunk ezzel kolléganőmmel... nem mindegy? Mi dolgunk és amúgy is dűlőre jutottunk)

Vagy egy éve melyik pékségre mondtam rosszat, vagy mi a véleményem a fehérjeporokról.


Kb ez a szint.



Nem valami erkölcsi, vallási kérdések ám.....

2018. aug. 30. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, piti , jelentéktelen dolgok ezek felfújva, amibe csak azért köt bele a másik mert már annyira utál, hogy az nem igaz.
2018. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!