Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar az, hogy a...

Csak engem zavar az, hogy a lányok lefotózzák az üzeneteket és röhögnek rajta?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez csak nálam, az én városomban ilyen vagy a világon mindenhol, de már nagyon zavar a barátaim becsülete miatt, hogy tegyük fel, hogy ha itt egy nem alfa (akit mindenki imád), hanem egy teljesen átlagos vagy az alatti fiú udvarolni próbál egy lánynak facebookon, de csak egy ilyen szerény "szia, tetszel" és társai, és esetleg elhívják randira a leányzót tök kedvesen, de a lányok valami ordenáré bunkón viszonyulnak ehhez. Van hogy csak simán lekoptatják, hogy "húzz innen lúzer" vagy egy sima "van barátom, takarodj" -al elintézik, ami még a jobbik eset. De valamiért itt jobban elterjedt, hogy még vissza sem ír a fiúnak, hanem egyszerűen le "printscreen"-eli a telefonján az üzenetet és körbeküldi az összes lányismerősei között. Majd pedig a barátnőivel egy egész délután vagy több napig ezen röhögnek és másnap iskolában például megszégyenítik, hogy "egy ekkora lúzer fiú hogy merészel barátnőt keresni magának", meg hogy "téged a magányosságra teremtettek, már mindenki rajtad a suliban", meg stb, amivel ezeket a fiúkat a porig alázzák a lányok.... És nem ilyen 11-12 éves lányokról beszélek, hanem ez sajnos a 16-20 éves korosztályra jellemző leginkább. És nem csak a ribik csinálják, hanem a normálisnak mondható lányok is, bár ők csak a saját barátnői körükben osztják meg és majd más valaki onnan továbbítja egy újabba és így tovább, amíg már minden lányhoz eljut. És sajnos ezért van az, hogy a korosztályom nagy része a fiúkból magányos, a lányok pedig húszasával mennek itt az alfáknak hívott egyedekhez. (Például én magam is 10-15 lányt tartok egyszerre, szerencsére alfának születtem, de van olyan ismerősöm, aki 20-30 lányt, és azt már én is soknak tartom). Szóval, titeket ez nem zavar, vagy esetleg nálatok ilyen nincs?

2018. aug. 30. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és soha nem csináltam ilyet.
2018. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ennek örülök egyes, akkor mégis van valahol normális lány :D Tisztelet a kivételnek, mint neked! :D
2018. aug. 30. 16:02
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

"Például én magam is 10-15 lányt tartok egyszerre, szerencsére alfának születtem"

Ennyiben össze is foglalható mindaz, amit közölni szándékoztál ezzel a kérdéssel. :D

2018. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezt akartam közölni, mert ezt nem tartom helyesnek, ezt csak odaírtam, hogy ez a helyzet, hogy az alfáknak van csajuk a többieket meg így megszégyenítik :\
2018. aug. 30. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor ilyet írtak kedvesen visszautasítottam. De pont ezért kell élőben közölni. Akkor bármit híresztelhet, de nem lesz kézzel fogható bizonyíték.
2018. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik a Facebookkal helyettesítik az élő beszédet...

.

"Például én magam is 10-15 lányt tartok egyszerre" - akik olyanok, mint amilyeneket kifogásolsz kérdésedben.

Kérdéseddel csak tudatni akartad, hogy egyszerre 10-15 csajod van, vagy volt 'hátsó' szándékod is?

Ha nem olyanok lennének a csajok, mint amilyeneket kérdésedben kifogásolsz, neked sem lenne egyszerre 10-15 belőlük.

2018. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, nem vagyok alfahím, nem vagyok gazdag, nem is vagyok kifejezetten izmos, vagy jóképű vagy bármi, mégis voltak barátnőim, és alakul egy most is :D Volt amelyik facebookon kezdődött és volt amelyik személyesen. Embere válogatja. Ahol ilyen gyerekes a közeg ott ne számíts komolyságra ilyen esetben.
2018. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretnel te 10-15 lanyt egyszerre. Majd szolj ha felébredtem...
2018. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
*felebredtel
2018. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hihihi

2018. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!