Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha én nem élek és...

Mit tegyek ha én nem élek és ez engem zavar?

Figyelt kérdés
Nincs semmi életem barátnőm se volt soha, szórakozni sose jártam. Ha most rám találna életem szerelme az se lenne jó hosszú távon mert zavarna hogy nem voltam más nővel csak vele. Szeretnek lenni több nővel is. Mi csinaljak?? Mi lesz ha ilyen maradok?? 26F

2018. aug. 13. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Mi lesz most?? Olyan gyorsan telik az idő. Nemrég voltam 19 olyan mintha tegnap lett volna.
2018. aug. 13. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell lekotni magad sem 19 evesen, sem 26 evesen... Mondok jobbat: te dontod el, lekotod-e magad. MINDIG. 30/N
2018. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Szóval még komoly kapcsolatra sem vágysz, csak összevissza szexre. Tehetséged viszont nincs csajozni. Hát akkor marad a prostikhoz járás, ha neked ez az “élet”.
2018. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha valamivel nem vagy elégedett az életedben, tegyél ellene! Önsajnálattal semmire nem fogsz menni. (Mondom ezt úgy, hogy én is sokáig önsajnálatban éltem, talán néha még ma is előjön, de mára tisztában vagyok azzal, hogy rajtam múlik, hogy olyan életem van-e/lesz-e, amilyet tényleg szeretnék.) Fejben dől el. Ahogy azt egy idézet is mondja: változtasd meg a gondolkodásod, és megváltozik az életed...
2018. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom azóta edzel-sportolsz, étrendet követsz, kigyúrtad magad.

Kiforrott öltözködési stílusod van, frizurád.

Fejlesztetted a kommunikációdat és az önbizalmadat.


Mindezt magadért, hogy könnyebben kielégíthesd a szükségleteidet.

Be is gyakoroltad, és teljesítetted... 7 év hosszú idő. Ezt 1-2 év megcsinálni.


Nem azt mondom, hogy sosem késő, mert akkor tovább halogatnád 😃 De ideje tenned is valamit.

A nőknek is vannak igényeik-szükségleteik, és hát egy gép előtt nyafizós fiúkától nem lesz lucskos a nuni. Fel kell mutatnod valamit!


Vagy ha mást nem, akkor csak pénzt, és mehetsz krvázni 😀

2018. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!