Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit zavar, hogy üzenete...

Ha valakit zavar, hogy üzeneteket kap olyan embertől, akitől nem szeretne.. Akkor Miért nem tiltja le a hívásait és üzeneteit?

Figyelt kérdés

Mi értelme van folyamatosan feljelentéssel fenyegetőzni, ahelyett hogy egyszerűen letiltaná az illetőt?

Enegm is zaklattak már és letiltottam az illetőt. Most én írogatok valakinek és nem értem miért nem tilt le, ha zavarja.



2018. aug. 24. 23:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Mert gyerekes dolog a letiltás?Nemtudom,de ha nem szeretné,hogy írogass minek írsz neki?Ezt nem értem.
2018. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
hogyhogy gyerekes dolog? ez egy nagyon is hasznos funkcio, csak nem mindenki tud rola, azert nem hasznalja, vagy mert nem tudja, hogy hogyan kell hasznalni... vagy mert mazochista...
2018. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
ja, de kerdezo, ha tudod, hogy zavarja, miert irogatsz neki? mert te meg szadista vagy?...
2018. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Te vagy az Momo?
2018. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert közölni akarok vele dolgokat és nem hallgat meg. Csak azt nem értem miért nem tilt már le?
2018. aug. 25. 00:15
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Mert valahol érzi hogy az nem fair veled szemben.
2018. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Mert növeli az egóját,hogy ugrálsz, loholsz utána, mint egy kutyus. Vagy pedig gondolta, hogy unaloműzésnek megtart,meg jól szórakozik rajtad, hogy már "megint itt ugrálsz"; és lehet, hogy csak játékból fenyegetőzik, tehát igazából ilyet nem akar, mert ő is tudja, hogy hatalmában állna letiltani. De mondjuk még az is lehet, hogy nem tudja, hol kell azt beállítani.
2018. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Á tuti tudja. Nem hülye. Szerintem is valahol élvezi.
2018. aug. 25. 02:04
 9/18 A kérdező kommentje:
Vagy ez a nem volt velem fair is elgondolkodtat.
2018. aug. 25. 02:05
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Miért tiltana le? Jókat röhög a vergődéseden.
2018. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!