Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » “minden férfi arról álmodik,...

“minden férfi arról álmodik, hogy egyszer ő lesz a világ legerősebb embere. ”Igaz ez az idézet?

Figyelt kérdés

Egy animében hallottam.

Rám igaz,én is erről álmodozok



2018. szept. 1. 18:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kisfiúkorban jellemző.

Amint az ember kicsit idősebb lesz, rögtön rájön, hogy a tűzerő sokkal többet számít. Ha van egy sonic oscillátorod, több száz fúdeerős embert küldhetsz a másvilágra néhány nanoszekundum alatt.

2018. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
7 éves korig ige, utána már gáz. Ha ez előjön akkor, amikor elkezdődik a kondi-korszak, akkor az egyfajta visszafejlődést jelent agyilag.
2018. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy erről álmodozik az, aki tényleg a környezetéhez képest kiemelkedően erős és különleges fizikai erővel bíró ember, és az ő esetében elég sanszos, hogy reálisak a céljai és tényleg ő lehet ritka kivételben a "legerősebb ember". Az ilyesmi nagyon ritkán fordul elő 7 milliárd emberből.


Azonkívül annak meg mi értelme lenne, hogy átlagos teljesítményű emberek ezrei és milliói erről álmodozzanak, akik annak is őrülhetnek, ha önerejükből kibírnak hétköznapi dolgokat. Számukra mi értelme lenne erről álmodozni?


Átlagos ember számára az is nagy álom, ha olyanok lehetnek, mint az egyik helyi kemény csávó, akit ismernek, s letudnának nyomni 80 kilót a kondiba, nem hogy a "világ legerősebb emberének" lenni.


Azonkívül az álmok sokfélék is lehetnek, nem minden férfi álmodozik fizikai erőről. Pl. van aki inkább jó anyagi helyzetről álmodozik, vagy csinos nőkről, vagy kiemelkedő intelligenciáról, stb.

Tehát teljesen noszensz idézet ez.

2018. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Természetesen nem igaz. Akkor eleve többen edzenének és szét is kokszolnák magukat... OK, hogy a lusták vagy egészségtudatosak nem (bár én is lusta vagyok, mégis edzek olykor), de azért többen lennének elszánt testépítők, ha így lenne.


Plusz itt van pl. a párom, aki egyáltalán nem akar még csak izmos se lenni. Karcsú akar lenni és szőrtelen (a hosszú hajat s egyebeket leszámítva, persze). Sokféle ember van ám, a férfiak sem egyformák.


Aki kicsit is realista, TUDJA, hogy sosem lesz a világ legerősebb embere. Ama pár embert kivéve, akinek van esélye rá.

2018. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
24%

Hányótok férfi itt? :D

Nem tudom de egy férfi szerintem a családjával foglalkozik és az ő szemükben igen ő lesz a világon a legerősebb.

És nem azzal hogy mennyivel emel nagyobbat a többieknél.

2018. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Fizikailag sosem akartam a legerősebb lenni, hatalmat, meg világuralmat azt igen, de pl. az utóbbit szerintem tényleg minden fiú/férfi akarta legalább gyerekkorában egyszer.


Amúgy ha átfogalmazod, hogy a világ legjobbja (és nem kötöd ki, hogy miben), akkor szerintem igaz.

2018. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb, hogy milyen gyorsan töltesz csőre és cserélsz tárat.
2018. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#15 de nem ez volt a kérdés :D


Arról álmodozni, hogy te legy a legerősebb a világon =/= a családod szemében a legerősebbnek lenni a világon

2018. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Leszarom a többi embert, csak arra figyelek, hogy jól érezzem magam a bőrömben, de nem másokhoz viszonyítva. Azt hiszem, mindig is így gondolkodtam.
2018. szept. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!