Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van? Lent részletezve...

Ez miért van? Lent részletezve van

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy van az embereknek időszakuk mikor szomorúak, én valahogy azt érzem, vannak időszakaim amik boldogak inkább az első van domináns pozicióba
2018. szept. 3. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Leírnád érthetően?
2018. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek szövegértelmezési problémái vannak.

Nekem is az a ritkább amikor boldog vagyok, a szomorú, vagy inkább a "semmilyen" kedv sűrűbben fordul elő nálam is. Talán csak akkor érzem hogy minden oké ha a párommal vagyok. :)

2018. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vannak időszakok amikor szomoruak, az nem azt jelenti hogy amugy boldogak, hanem azt, hogy egyébként nem szomoruak.
2018. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nincs nekem szövegértési problémám, csak rühellem az ilyen tagolatlanul idehányt karakterhalmazt. Csesznek használni írásjeleket, én meg bogozzam ki, mire kíváncsi? Inkább szenvedjen, míg leírja normálisan.
2018. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaaj egyeske, inkább válaszolj..

annyi feszült szabály van így is, ide lazulni járunk, nyugi már..

2018. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!